24.03.2022

Zapraszamy na webinary w ramach targów pracy!

Podczas targów pracy Spotkaj Swojego Pracodawcę na Politechnice Warszawskiej będziecie mogli uczestniczyć w 2 webinarach zorganizowanych specjalnie z myślą o Was! Pierwszy z nich będzie dotyczył zagadnień związanych z rekrutacją, natomiast drugi poruszy tematykę biznesową związaną z transformacją energetyczną. Bądźcie z nami w środę - 30 marca!

Webinar rekrutacyjny - 30 marca w godzinach 11:00 – 12:00

Szukasz stażu? Chcesz dowiedzieć się jak go zdobyć w czasie rozmowy rekrutacyjnej i to bez wychodzenia z domu? Zastanawiasz się jak przebiega proces rekrutacyjny?

Jeśli szukasz informacji jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz co będziesz robić na stażu, zapraszamy na webinar! Przygotowaliśmy dużą dawkę wiedzy, inspiracji i konkretnych informacji.

W czasie spotkania poznasz praktyczny wymiar stażu w ORLEN. Podpowiemy Ci sprawdzone sposoby, które działają w procesie rekrutacji oraz podzielimy swoim doświadczeniem pokazując, że można połączyć staż ze studiami.

Webinar biznesowy - 30 marca w godzinach 12:00 – 13:00

Zastanawiacie się jakie kierunki rozwoju są przyszłościowe? Które studia zapewnią Wam większą gwarancję odnalezienia się na rynku pracy? W jakich obszarach pracodawcy będą w niedalekiej przyszłości poszukiwać pracowników? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery zawodowej?

Nasi prelegenci przybliżą Wam, w jaką stronę zmierzamy jako koncern multienergetyczny, jaki kierunek rozwoju obraliśmy oraz które obszary biznesowe będą dla nas szczególnie ważne w najbliższej przyszłości. Zobaczycie jak wygląda praca i staż w naszej firmie.

Zapraszamy Was za kulisy realizowanych projektów, w dużej mierze z branży chemicznej w ORLEN. Zobaczycie jak wykorzystujemy chemię w biznesie. Dowiecie się jak przebiega transformacja energetyczna w naszej firmie. Przedstawimy też, w jaki sposób stażyści są włączani w realizację istotnych projektów na przykładzie naszej byłej stażystki, a obecnie pracowniczki, której praca związana jest z projektami badawczo - rozwojowymi. Przekonacie się, że staż u nas, to nie stereotypowe parzenie kawy – to realne działania, mające wpływ na firmę.

Będzie praktycznie i inspirująco. Nie może Was tam zabraknąć!

Jak możecie się zapisać?

Kliknijcie w TEN LINK. Następnie poniżej znajdźcie i kliknijcie w „Link do zapisów”. Potem wypełniacie krótki formularz, wpisując wymagane dane i na podanego maila przychodzi login oraz jednorazowe hasło, które później zmieniamy. Możecie korzystać z wszystkich dostępnych prelekcji i warsztatów.

Do zobaczenia!