11.03.2022

Dokąd zmierza ORLEN? Ekologia a kierunki rozwoju biznesu

Zastanawiacie się jakie kierunki rozwoju są przyszłościowe? Które studia zapewnią Wam większą gwarancję odnalezienia się na rynku pracy? W jakich obszarach pracodawcy będą w niedalekiej przyszłości poszukiwać pracowników? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery zawodowej?

Nasi prelegenci przybliżą Wam, w jaką stronę zmierzamy jako koncern multienergetyczny, jaki kierunek rozwoju obraliśmy oraz które obszary biznesowe będą dla nas szczególnie ważne w najbliższej przyszłości. Zobaczycie jak wygląda praca i staż w naszej firmie w strategicznych obszarach.

Zapraszamy Was za kulisy realizowanych projektów, w dużej mierze z branży chemicznej w Grupie ORLEN. Zobaczycie jak wykorzystujemy chemię w biznesie. Dowiecie się jak przebiega prowadzenie projektów strategicznych oraz dlaczego są one ważne z punktu widzenia Polski i regionu. Przedstawimy też, w jaki sposób stażyści są włączani w realizację istotnych projektów na przykładzie naszego stażysty ze spółki ORLEN Południe, który zajmuje się projektem związanym z kwasem mlekowym. Przekonacie się, że staż u nas, to nie stereotypowe parzenie kawy – to realne działania, mające wpływ na firmę.

Bądźcie z nami we wtorek 15 marca o 10:45! Będzie praktycznie i inspirująco. Nie może Was tam zabraknąć!

Jak możecie się zapisać? 

Kliknijcie w TEN LINK. Następnie znajdźcie i kliknijcie w naszą prelekcję pt.: „Dokąd zmierza ORLEN? Ekologia a kierunki rozwoju biznesu” i wpiszcie wymagane dane w zakładce „zapisz się na webinar”. Zapisani uczestnicy otrzymają maile z przypomnieniem i linkiem do spotkania.

Do zobaczenia!