13.04.2022

Zapraszamy na webinary w ramach Dni Wiedzy z ORLENEM

Skończyliście studia na kierunku związanym z chemią, czy też logistyką albo ekonomią i zarządzaniem? A może jesteście studentami ostatnich lat wspomnianych kierunków? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery, ale nie wiecie od czego zacząć? Rozważacie czy podjęcie stażu to dobry wybór i zastanawiacie się co on Wam da? Jesteście ciekawi jak wygląda praca i staż w ORLENIE? 

Zapraszamy do udziału w webinarach, które organizujemy w ramach Dni Wiedzy z ORLENEM! Każde z godzinnych spotkań porusza inną tematykę. Webinary odbywają się online przez 3 dni, dzień po dniu zaczynając od środy 20.04, w różnych godzinach.

Poniżej znajdziecie informacje o każdym z nich:

 • Środa 20.04, godz. 16:00, LINK do spotkania Skype
  Logistyka w koncernie multienergetycznym. Jak wygląda praca w ORLENIE?
  Podczas spotkania online nasz pracownik Piotr Kiebzak, Specjalista w Dziale Utrzymania i Rozwoju Infrastruktury Logistycznej, opowie Wam m.in. o schemacie łańcucha dostaw w branży naftowej, strukturze logistyki paliwowej w ORLENIE oraz o obowiązkach Project Managera, odpowiedzialnego za rozwój oraz modernizację infrastruktury logistycznej. Z kolei nasza stażystka w Dziale Sieci Automatów Paczkowych - Olga Walczak, opowie Wam o realizacji swoich zadań stażowych oraz o tym, dlaczego wybrała obszar e-commerce.

 • Czwartek 21.04, godz. 15:00, LINK do spotkania Skype
  Jak połączyć studia, pracę i pasję? Praca w ORLENIE w obszarze chemii
  Podczas spotkania online nasz pracownik Mateusz Miklaszewski, Kierownik Wydziału Reformingu, opowie Wam o możliwościach rozwoju w naszej firmie po studiach związanych z chemią, o budowaniu własnej ścieżki kariery, a także o tym, czym zajmuje się na co dzień w swojej pracy związanej z produkcją paliw i w jakim kierunku będziemy się rozwijać w tej dziedzinie. Z kolei nasza niedawna stażystka, a obecnie pracownik - Monika Rudowska, Starszy Referent w Dziale Przygotowania i Nadzoru Projektów Odtworzeniowych, opowie Wam o realizacji swoich zadań zarówno pracowniczych, jak i stażowych oraz o nieoczywistym wyborze stażu po studiach chemicznych. Dowiecie się także tego, co dał jej program stażowy Kierunek ORLEN i dlaczego warto do niego aplikować.

 • Piątek 22.04, godzi. 13:00LINK do spotkania Skype
  Trendy i wyzwania w zarządzaniu projektami
  Podczas spotkania online przekonacie się o tym, jak bardzo znaczący wpływ na biznes ma szybkie tempo zmian w otaczającej nas rzeczywistości. Projekty stają się częścią strategii biznesu oraz szeroko rozumianej wizji, a kierownicy projektów partnerami w dyskusji o kierunku działania. Ewelina Dróbka, Kierownik Projektu w Dziale Projektów Strategicznych ORLEN przybliży Wam tematykę zarządzania projektami w naszej firmie. Opowie Wam o tym, dlaczego zwinne podejście jest ważne i jakich projektów dotyczy oraz o roli i znaczeniu digitalizacji. Z kolei nasza niedawna stażystka, a obecnie pracownik - Weronika Kotowska, Starszy Referent w Biurze Projektów Sprzedaży Detalicznej, opowie Wam o realizacji swoich zadań zarówno pracowniczych, jak i  stażowych. Dowiecie się także tego, co dał jej program stażowy Kierunek ORLEN.

Przekonacie się o tym, jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie, a także na czym ta praca polega i jak ona wygląda u nas. Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym, jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze jest zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN. 

Przed Wami różne historie pracowników. Co je łączy?

Bądźcie z nami, zapraszamy!