15.04.2024

ORLEN z tytułem „Pracodawca dla Inżyniera”

Według studentów wiodących uczelni politechnicznych znaleźliśmy się w TOP4 najlepszych pracodawców dla inżynierów. Przy wyborze firmy liczyły się m.in.: rozpoznawalność na rynku pracy, warunki finansowe, dobre opinie innych, prestiż, rozwój pracowników czy stabilne warunki zatrudnienia.

„Pracodawca dla Inżyniera” to plebiscyt mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pracodawcy zdaniem studentów i absolwentów. To też największe badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów – Stowarzyszenie Studentów BEST, które informuje pracodawców o potrzebach zawodowych wchodzącego na rynek pracy nowego pokolenia.

Znalezienie się wśród topowych pracodawców w Polsce według opinii studentów jest dla nas dużym wyróżnieniem. To także forma potwierdzenia i docenienia naszych starań w ramach budowania marki pracodawcy, które podejmujemy dla bardzo ważnej dla nas grupy docelowej jakimi są inżynierowie.

Program stażowy Kierunek ORLEN, Dzień Wiedzy z ORLENEM czy obecność na targach pracy to tylko niektóre inicjatywy, które realizujemy, by dzielić się ekspercką wiedzą naszych pracowników oraz promować ofertę rozwoju kariery w Grupie ORLEN. Do wszelkich działań realizowanych na uczelniach, w ramach programów partnerskich oraz w social mediach angażujemy przedstawicieli biznesu, HR oraz Ambasadorów marki pracodawcy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Szczegółowy ranking znajdziesz tutaj https://targipracy.org.pl/pracodawca-dla-inzyniera/