IT

Wybrałem obszar IT, bo mogę się rozwijać i uczestniczyć w ciekawych projektach

Bartosz Kucharski

Jestem odpowiedzialny za zarządzanie systemami informatycznymi, dostarczenie bezpośredniego wsparcia użytkownikom, w tym konfigurację i naprawę urządzeń poprzez system HelpDesk. Zadania stażowe w moim obszarze są różnorodne – zajmuję się m.in. onbordingiem, czyli procesem wprowadzania nowych pracowników do zespołu, jak również kontrolą sprzętów i ich ewentualną likwidacją.

Jestem stażystą w Dziale Informatyki w spółce ORLEN Paliwa. Wybrałem Obszar Informatyki dlatego, że jest to dziedzina, która zapewnia stabilną pracę, a jednocześnie daje możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Ukończyłem studia inżynierskie w Akademii Mazowieckiej w Płocku, na kierunku Informatyka o specjalności Programowanie i Bazy Danych. Zdecydowałem się na studia informatyczne ze względu na ich wszechstronność. W trakcie nauki mogłem zapoznać się z różnymi obszarami z zakresu informatyki i zdecydować w jakim kierunku chcę iść, czy zostać programistą, czy grafikiem komputerowym.

Wybrałem Obszar Informatyki, bo jest to branża, która daje możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Bartosz Kucharski Stażysta

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN kojarzy mi się z profesjonalizmem i dynamicznym rozwojem kariery.

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Staż w ORLENIE to nie tylko okazja do osobistego i zawodowego rozwoju, lecz także niepowtarzalna szansa na zgłębienie wiedzy u boku wysokiej klasy specjalistów.

Dlaczego ORLEN?

ORLEN to firma, która oferuje nie tylko stabilność i perspektywy rozwoju, ale także możliwość zdobywania doświadczenia w branży energetycznej. Wybór ORLENU to szansa na praktyczne zdobycie wiedzy, inspirującą interakcję z ekspertami oraz uczestnictwo w tworzeniu przyszłości energetyki.