HR

Moją pasją jest rozwiązywanie sytuacji prawnych, które dają mi satysfakcję z pomocy innym

Weronika Łowicka

Do moich głównych zadań na stażu należy weryfikacja zajęć komorniczych, przygotowywanie odpowiedzi na pisma otrzymane od komorników, rejestracja danych płacowych, a także bieżąca analiza przepisów prawa z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. W trakcie stażu stawiane są przede mną nowe wyzwania, które pozwalają sprawdzić się w różnych sytuacjach. 

Staż odbywam w Zespole Obsługi Płacowej w Centrum Usług Korporacyjnych w Płocku, który zajmuje się obsługą płacową spółek z Grupy ORLEN. Wykonuję zadania związane z regularną wypłatą wynagrodzeń i świadczeń. Dokonałam wyboru tego zespołu, ponieważ praca w nim umożliwia mi stosowanie przepisów prawa w praktyce, a zarazem rozwijania się w konkretnych dziedzinach prawa takich jak prawo pracy czy prawo podatkowe.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na kierunku Prawo. Dokonałam wyboru tego kierunku, ponieważ od zawsze interesuję się prawem. Moją pasją jest rozwiązywanie sytuacji prawnych, które dają mi satysfakcję z pomocy innym.
 

Staż w ORLENIE pozwala na rozpoczęcie kariery zawodowej w renomowanej firmie, która stawia przede wszystkim na ludzi. Otwiera nowe możliwości kariery w przyszłości.

Weronika Łowicka Stażystka

Z czym kojarzy Ci się ORLEN? 

ORLEN to firma, która umożliwia wiele ścieżek rozwoju studentom oraz absolwentom poprzez m.in. programy stażowe dotyczące różnych specjalizacji zawodowych.

Co daje Ci staż w ORLENIE? 

Staż w ORLENIE umożliwia mi stosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce, a także zdobywania cennych umiejętności. Oprócz tego pozwala na nawiązanie nowych kontaktów ze specjalistami z różnych dziedzin. 

Dlaczego ORLEN?

Staż w ORLENIE pozwala na rozpoczęcie kariery zawodowej w renomowanej firmie, która stawia przede wszystkim na ludzi. Otwiera nowe możliwości kariery w przyszłości. Z tego względu cieszę się, że mam możliwość rozpoczęcia swojej drogi zawodowej w międzynarodowej firmie.