31.07.2019

Energia Dla Przyszłości. Stażyści w ORLENIE

23 stażystów wzięło udział w warsztatach III edycji programu stażowego „Energia dla przyszłości”. Spędzili z nami dwa dni, podczas których zdobyli wiedzę, inspirację i poznali naszą firmę.

Pierwszego dnia stażyści mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić nasze zakłady PTE i CCGT we Włocławku, gdzie wysłuchali prelekcji na temat obu przedsiębiorstw. Dodatkowo stażyści wzięli udział we wspólnej grze „Katalizator Wartości” , dzięki której mogli zapoznać się z wartościami, którymi w swoich działaniach kieruje się ORLEN. 

Drugiego dnia stażyści uczestniczyli w dwóch warsztatach: z zakresu zarządzaniu projektami oraz symulacji biznesowych. Wiedzą ekspercką ze stażystami podzieliła się Monika Podkowińska, kierownik projektu z Biura Zarządzania Wiedzą i Projektami. Natomiast warsztaty z zakresu symulacji biznesowych poprowadzili, stażyści IV edycji programu „Kierunek ORLEN”.

Dwudniowe spotkanie obfitowało w dużą dawkę wiedzy i inspiracji, było również okazją do poznania naszej firmy z kilku różnych perspektyw oraz zebrania kolejnych ciekawych doświadczeń. 

„Energia dla przyszłości” to program realizowany przez Ministerstwo Energii przy czynnym udziale największych polskich koncernów, w tym ORLEN, PGE Polska Grupa Energetyczna, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Jest skierowany do studentów ostatnich lat uczelni technicznych, jak i świeżo upieczonych absolwentów.