16.03.2020

Program stażowy Kierunek ORLEN. Rozpoczęliśmy rekrutację do V edycji.

W ramach rekrutacji do bieżącej edycji naszego flagowego programu Kierunek ORLEN Stażyści rozpoczną sześciomiesięczne staże w połowie czerwca. Na aplikacje i zrealizowane case study czekamy do 14 kwietnia br., natomiast w związku z wyjątkową sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uwzględniamy ewentualne wydłużenie terminu aplikowania do programu. O ewentualnych zmianach terminu poinformujemy na bieżąco.

Aplikuj do programu, jeżeli jesteś studentem lub absolwentem uczelni o profilu inżynieryjnym, ekonomicznym lub biznesowym. Oferujemy wiele różnych możliwości stażowych, czyli niemal 45 ogłoszeń stażowych, w ramach kilkunastu specjalizacji i dziewięciu różnych miast. Staże oferuje osiem Spółek Grupy ORLEN: ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis oraz ORLEN Upstream.

Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do kierunku wykształcenia i specjalizacji Stażysty, aby przy indywidualnym wsparciu Opiekuna przez sześć miesięcy móc zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do rozwoju przyszłej kariery.