10.03.2020

Za nami wydarzenie Spotkaj Swojego Pracodawcę na Politechnice Warszawskiej z udziałem ORLEN i ANWILu.

Za nami wydarzenie Spotkaj Swojego Pracodawcę na Politechnice Warszawskiej z udziałem ORLEN i ANWILu.

Marzec to dla studentów okres intensywnego przeglądu ofert staży i praktyk. Dla pracodawców to czas upływający pod hasłami targów pracy i spotkań na uczelniach z adeptami programów stażowych. Wespół z ANWILEM uczestniczyliśmy w wydarzeniu integrującym wszystkie kierunki chemiczne na Politechnice Warszawskiej. Wśród uczestników studenci, członkowie kół naukowych związanych z chemią, przedstawiciele samorządu studenckiego, a także licealiści przed którymi decyzja o wyborze przyszłego kierunku studiów. 

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy praktyczny warsztat, w którym pokazaliśmy sprawdzone techniki przygotowania profesjonalnego CV otwierającego drzwi do kariery. Natomiast w prelekcji pt. „Zadania i oczekiwania stawiane przemysłowi petrochemiczno-rafineryjnemu” nasi eksperci z Biura Badań i Rozwoju Nowych Technologii podzielili się aktualną wiedzą, pokazali trendy oraz wyzwania, z którymi musimy się mierzyć w najbliższej przyszłości. Nie małym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko pracodawcy, przy którym odbyliśmy liczne konsultacje ze studentami opowiadając o możliwościach rozwoju w Grupie ORLEN. Wśród pytań nie zabrakło tych o program stażowy Kierunek ORLEN. 

Najbliższa okazja do spotkania i rozmowy tegorocznej o ofercie programu stażowego Kierunek ORLEN już 17 i 18 marca podczas Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej.

Szukajcie naszego stoiska, czekamy na Was, do zobaczenia!