02.03.2021

ORLEN pracodawcą dla inżyniera!

Zdaniem studentów kierunków technicznych studiujących na wiodących uczelniach politechnicznych jesteśmy TOP2 w rankingu Pracodawca dla Inżyniera!

Plebiscyt polegał na wybraniu trzech najlepszych pracodawców spośród aż 84, w oparciu o opinie i doświadczenia studentów. Czynniki, które były brane pod uwagę w nominacji 3 najlepszych firm to rozpoznawalność na rynku pracy, wysoki prestiż, dobre opinie wśród znajomych oraz informacje o aktywnym wspieraniu rozwoju pracowników.

Miejsce wśród topowych pracodawców w Polsce wg opinii studentów to dla nas duże wyróżnienie, które potwierdza efektywność realizowanych projektów w ramach budowania marki pracodawcy. To także forma docenienia naszych starań, które podejmujemy dla bardzo ważnej dla nas grupy docelowej. Dzień Wiedzy z ORLENEM w formule online, program stażowy Kierunek ORLEN, czy obecność na wirtualnych targach pracy to tylko niektóre inicjatywy, które realizujemy, by dzielić się ekspercką wiedzą naszych pracowników oraz promować ofertę rozwoju kariery w Grupie ORLEN. Do wszelkich działań realizowanych na uczelniach, w ramach programów partnerskich oraz w social mediach angażujemy przedstawicieli biznesu, HR oraz Ambasadorów marki pracodawcy, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami.

PRACODAWCA DLA INŻYNIERA to największe badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów, efektem którego jest plebiscyt mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pracodawcy zdaniem studentów i absolwentów.