11.07.2022

Rekrutujemy Młodszych Operatorów Procesów Produkcyjnych

Nasz Zakład Produkcyjny w Płocku stale się rozwija, powstawanie nowych instalacji i inwestycji wiąże się z nowymi miejscami pracy. Posiadasz wykształcenie techniczne lub średnie? Nie zwlekaj, aplikuj!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska Młodszych Operatorów Procesów Produkcyjnych na teren całego Zakładu Produkcyjnego, do Obszaru Produkcji Rafineryjnej, Petrochemicznej oraz do części Energetycznej. Jeżeli masz wykształcenie średnie lub wykształcenie techniczne, o kierunkach związanych z automatyką, chemią, elektroenergetyką, energetyką, mechaniką lub pokrewnymi - zgłoś się.

Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiadać m.in. za obsługę maszyn, aparatów i urządzeń, w celu optymalnego prowadzenia procesów technologicznych, rejestrowanie parametrów procesu technologicznego czy pobieranie prób do analiz. Do Twoich zadań należeć będzie również podejmowanie niezbędnych działań w sytuacjach awaryjnych, zgodnie z przyjętymi procedurami oraz współpraca z pozostałymi operatorami w zakresie utrzymania poprawności procesu.

Jeśli cechuje Cię sumienność i dyscyplina pracy, przywiązujesz uwagę do jakościowego wykonywania pracy i wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym, poznaj szczegóły oferty!

Zobacz, co oferujemy i aplikuj już dziś

https://www.orlen.pl/pl/o-firmie/kluczowe-projekty/olefiny