16.03.2023

Połącz studia ze stażem Kierunek ORLEN

Do 23 kwietnia trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN. Staż jest płatny, trwa 6 miesięcy i zaczyna w lipcu. Szukamy studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, bez limitu wieku, w ramach różnych specjalizacji: technologia, ekonomia, matematyka, informatyka, prawo, marketing, psychologia. 

W tegorocznej edycji staże oferuje ORLEN oraz ANWIL, Sigma Bis, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Laboratorium, ORLEN CUK oraz spółki z Grupy Energa. Miasta, w których można odbywać staże to Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze, Pruszcz Gdański i Nowa Brzeźnica. 

Nie czekaj do momentu zakończenia studiów

Wśród stażystów i aktualnie naszych pracowników mamy mnóstwo osób, które zdołały połączyć staż z nauką studiując na wymagających kierunkach. Ty też dasz radę. 

W jaki sposób zgłosić się na staż?

Po pierwsze weź udział w rekrutacji do programu. Zaaplikuj online poprzez stronę www.orlen.pl/kariera. W sekcji oferty pracy/staże znajdziesz około 60 ogłoszeń z informacjami na temat Spółek  i zespołów, do których poszukujemy stażystów i informacje na temat zadań stażowych.

Przy każdym ogłoszeniu dołączony jest case study do rozwiązania. To nieodłączna część procesu aplikacji.

Na co zwracamy uwagę u kandydatów?

Na to czy kandydat umie szukać informacji i przedstawiać w krótkiej, przystępnej formie.

Przeczytaj artykuł w magazynie Eurostudent -"Staż w trakcie studiów".

https://www.eurostudent.pl/staz-w-czasie-studiow/