04.12.2023

Nabór do IX rundy ORLEN Skylight accelerator wydłużony do 18 grudnia

W ramach IX rundy naboru Grupa ORLEN poszukuje startupów, które odpowiedzą na prawie dwadzieścia wyzwań technologicznych i biznesowych. Zgłoszenia do programu akceleracyjnego można składać do 18 grudnia przez formularz aplikacyjny.

ORLEN Skylight accelerator to korporacyjny program skierowany do młodych podmiotów technologicznych z Polski i zagranicy, które wspólnie ze spółkami z Grupy ORLEN chcą skalować i komercjalizować swoje innowacyjne rozwiązania. Akcelerator działa na rynku ponad dwa lata, w tym czasie zrealizowano osiem rund naboru, w ramach których ogłoszono prawie 200 wyzwań technologicznych m.in. w takich obszarach, jak sprzedaż detaliczna, logistyka, bezpieczeństwo, produkcja czy energetyka. Podmioty biorące udział w programie mogą uzyskać wiele korzyści:

  • przetestowanie swojego rozwiązania w rzeczywistych warunkach operacyjnych w ramach infrastruktury Grupy ORLEN,
  • sfinansowanie kosztów przygotowania i realizacji pilotażowego wdrożenia,
  • pozyskanie praktycznej wiedzy poprzez wsparcie ekspertów i mentorów w zakresie rozwoju, ulepszania czy dostosowania swoich rozwiązań do konkretnych warunków operacyjnych,
  • możliwość skalowania biznesu i realnej opcji na dalszą komercjalizację rozwiązań po zakończeniu pilotażowego wdrożenia.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie informacje dotyczące prowadzonych naborów można znaleźć na stronie www.orlen.pl w zakładce Innowacje.