06.05.2024

Ruszył nabór uzupełniający do X rundy programu ORLEN Skylight accelerator

W ramach naboru uzupełniającego do X rundy, ORLEN Skylight poszukuje startupów odpowiadających na wyzwania technologiczne i biznesowe określone przez Obszar Sprzedaży Detalicznej. Zgłoszenia do programu można przesyłać w terminie od 6 do 19 maja 2024 roku za pomocą dedykowanego formularza aplikacyjnego.

ORLEN Skylight accelerator to korporacyjny program skierowany do młodych podmiotów technologicznych z Polski i zagranicy, które wspólnie ze spółkami z Grupą ORLEN chcą skalować i komercjalizować swoje innowacyjne rozwiązania. Akcelerator działa na rynku ponad 2 lata. W tym czasie zrealizowano 10 rund naboru, w ramach których ogłoszono ponad 200 wyzwań m.in. w takich obszarach jak sprzedaż detaliczna, logistyka, bezpieczeństwo, produkcja czy energetyka.

Podmioty biorące udział w programie mogą uzyskać wiele korzyści, do których można zaliczyć m.in.:

  • przetestowanie swojego rozwiązania w rzeczywistych warunkach operacyjnych w ramach infrastruktury Grupy ORLEN,
  • sfinansowanie kosztów przygotowania i realizacji pilotażowego wdrożenia,
  • pozyskanie praktycznej wiedzy poprzez wsparcie ekspertów i mentorów w zakresie rozwoju, ulepszania czy dostosowania swoich rozwiązań do konkretnych warunków operacyjnych,
  • możliwość skalowania biznesu i realnej opcji na dalszą komercjalizację rozwiązań po zakończeniu pilotażowego wdrożenia.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie informacje dotyczące prowadzonych naborów można znaleźć tutaj a stronie www.orlen.pl w zakładce innowacje.