Zobacz także:
Internetowa obsługa sprzedaży

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy internetową obsługę sprzedaży hurtowej oferującą następujące rozwiązania informatyczne:

Zamów paliwo przez internet

E-Hurt to aplikacja informatyczna zintegrowana z systemami elektronicznymi PKN ORLEN umożliwiająca Klientom bezpieczne składanie zamówień na dostawy paliw. Zapewnia dostęp do informacji finansowych (saldo, przelewy, faktury), podglądu kontraktów oraz możliwość generowania raportów sprzedażowych. Dane przechowywane są zgodnie z przyjętymi standardami zabezpieczeń, a indywidualny login i hasło uniemożliwiają dostęp do aplikacji nieupoważnionym osobom.

Usługa oferowana Klientom bezpłatnie po podpisaniu stosownej Umowy z PKN ORLEN.
Więcej na stronie https://newhurt.orlen.pl

E-Faktura prosta i bezpieczna

E-Faktura to aplikacja pozwalająca na pobieranie poprzez portal internetowy dokumentów księgowych w formacie PDF. Autentyczność pochodzenia i integralność treści dokumentów jest gwarantowana certyfikowanym podpisem elektronicznym. Aplikacja zapewnia możliwość szybkiego wyszukiwania dokumentów, sortowania według kryteriów, drukowania, zapisu na nośniku oraz dostępu on-line do portalu dla Podmiotów Uprawnionych do Kontroli. Bezpieczeństwo danych jest chronione loginem i hasłem.

Usługa oferowana Klientom bezpłatnie po akceptacji Regulaminu i podpisaniu Oświadczenia.

Przejdź do E-Faktury

Kontakt

W przypadku pytań prośba o kontakt z Administratorami Aplikacji:

tel. (24) 256 62 25
tel. (24) 256 62 28
email: e-hurt@orlen.pl
email: efaktura.hurt@orlen.pl

Podziel się z nami swoją opinią na temat aplikacji
*
*
+48
*
Wpisz kod z obrazka
*pole wymagane

NASZE MARKI