Zobacz także:
Karty paliwowe

PKN ORLEN jest nowoczesną i dynamiczną firmą, dla której nadrzędnym celem jest rozwój oraz dbałość o klientów. PKN ORLEN konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i dba o rozwój już funkcjonujących produktów tak, aby każda firma znalazła produkt niezawodny, odpowiadający jej potrzebom. Oferta kart zawiera różne rozwiązania dostosowane do wymagań i oczekiwań danej firmy – jej wielkości, ilości i rodzajów pojazdów, profilu działalności, a także ilości tankowanego paliwa.

Główny produkt flotowy to Program FLOTA – przeznaczony dla dużych parków samochodowych, tankujących co najmniej 1000 litrów miesięcznie. Karta FLOTA umożliwia bezgotówkowe tankowanie w Polsce, z kolei karta OPEN DRIVE otwiera dostęp do stacji paliw także poza granicami kraju.

Dla mniejszych firm PKN ORLEN przygotował dwie atrakcyjne propozycje. Karta BIZNESTANK to oferta skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach której oferowane są rabaty gotówkowe od pierwszego tankowanego litra oraz rabaty na wybrane usługi na stacji paliw, zbiorcze faktury oraz dostęp do portalu. Druga propozycja to Karta MIKROFLOTA, unikatowe rozwiązanie skierowane przede wszystkim do sektora mikroprzedsiębiorstw, małych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dla których karty paliwowe były do tej pory poza zasięgiem ze względu na limity zakupowe. MIKROFLOTA umożliwia bezgotówkowe zakupy paliw, produktów oraz usług na stacjach paliw pod marką ORLEN i Bliska.

Kolejnym segmentem produktów w portfolio flotowym są karty przedpłacone – Karta UPOMINKOWA i ZAKUPOWA. Obie karty pozwalają na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Karta UPOMINKOWA jest dostępna dla wszystkich klientów na stacjach paliw, natomiast Karta ZAKUPOWA jest skierowana do klientów instytucjonalnych jako nowoczesne i efektywne narzędzie promocji i reklamy towarów oraz usług.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kart paliwowych przejdź do sekcji Programy Kartowe​​

NASZE MARKI