ZAKUPY

Niezawodność jak w szwajcarskim zegarku

Ewelina Rudowska


Pracuję w ORLEN w Obszarze Zakupów. Kupuję chemię dla zakładu produkcyjnego w Płocku, Włocławku i terminali paliw. Odpowiadam za realizację i rozliczanie kontraktów zakupów wartych miliony złotych. Moja praca ma realny, pozytywny wpływ na firmę, ponieważ kategoria katalizatorów, którą się zajmuję, ma wpływ na wytwarzane produkty. Kupuję produkty chemiczne w różnych formach i stanach skupienia, które wpływają na przebieg reakcji chemicznych i zmieniają ich mechanizm.

Zakupy realizowane są punktualnie, jak w szwajcarskim zegarku. Nie ma możliwości, żeby coś nie dojechało na czas, ponieważ zapewniamy ciągłość produkcji zakładu produkcyjnego. Moim klientem są pracownicy instalacji petrochemicznych i rafineryjnych, a współpracownikami przedstawiciele obszarów w firmie, którzy odpowiadają za kwestie ochrony środowiska, podatków, finansów i wielu innych. Pracuję w gronie profesjonalistów. Mam to poczucie, że wszyscy gramy do jednej bramki. Współpracuję też z kontrahentami z całego świata, innymi producentami branży oil & gas oraz odbiorcami odpadów. Niezbędnym elementem mojej pracy jest niezawodność i ochrona środowiska. Monitoruję produkt na każdym etapie życia: od zakupu i dotarcia na czas do zakładu, regenerację, po utylizację. To sprawia, że moja praca jest bardzo ciekawa, różnorodna i pozwala mi realizować wiele ciekawych projektów związanych z usprawnieniami procesów biznesowych.

Gdy myślę o pracy w ORLEN, jestem naprawdę dumna, że pracuję w firmie, która ma tak istotny wpływ na gospodarkę i jest ceniona na rynku pracy.

Ewelina Rudowska Specjalista ds. Realizacji i Rozliczeń Zakupów Chemicznych

Dlaczego ORLEN?

Realizuję ciekawe zadania, mam możliwość ciągłego doskonalenia się i realizowania wielu wyjątkowych projektów, które zapewniają mi możliwość rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy. Cenię sobie również współpracę międzyobszarową, która przyczynia się do tego, że realizujemy wspólny cel, który możemy zobaczyć bezpośrednio na liczbach.