08.07.2024

Inauguracja programu stażowego Kierunek ORLEN

Za nami powitanie nowych uczestników kolejnej edycji programu stażowego Kierunek ORLEN. Pierwsze szkolenia, zapoznanie się i wzajemna integracja - tak wyglądał początek stażu dla nowej grupy stażystów, realizujących swoje zadania w Grupie ORLEN

Na inaugurację do Płocka przyjechali studenci i absolwenci z różnych stron kraju. Była to doskonała okazja do przełamania pierwszych lodów, wzajemnego poznania się i integracji. Stażyści posłuchali o historii firmy, wzięli udział w warsztatach, sesji zdjęciowej oraz w wycieczce po Zakładzie Produkcyjnym. Ciekawym punktem dnia była rozmowa z Bartoszem Leszczyńskim – międzynarodowym sędzią piłki ręcznej i pracownikiem ORLEN Administracji, który inspirował młodych ludzi do realizacji swoich pasji i przedstawiał ile wspólnych punktów ma praca w sporcie i biznesie. Był to ważny dzień dla uczestników, rozpoczynających swoją przygodę w firmie. Tym bardziej cieszy nas, że aktywnie brali udział w spotkaniu.

Do programu dołączyło ponad 60 osób w ORLENIE i spółkach Grupy: Anwil, Energa Wytwarzanie, Enspirion, ORLEN Eko, ORLEN Serwis, ORLEN Południe, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN CUK, Lotos Lab, Lotos Kolej. 

Trzymamy kciuki za stażystów i ich rozwój zawodowy!

Więcej o programie stażowym Kierunek ORLEN znajdziecie TUTAJ.