KARIERA

Praktyki grupowe i prace dyplomowe w ORLEN

Praktyki grupowe i prace dyplomowe są realizowane na podstawie porozumień z uczelniami. Prowadzimy praktyki dla zorganizowanych grup – uczniów techników oraz studentów. Praktyki grupowe odbywają się w Płocku, na terenie zakładu petrochemicznego, rafineryjnego, elektrociepłowni oraz w obszarach pozaprodukcyjnych oraz w Warszawie.


Co zyskasz?

Programy stażowe i praktyki to możliwość sprawdzenia się pod okiem ekspertów. Dzięki takiej formie podjęcia pracy masz możliwość zetknięcia się z innowacyjnym przemysłem, który swoim zasięgiem obejmuje zarówno branżę inżynieryjną, m.in. energetyczną, chemiczną, petrochemiczną, jak i biznesową. Oznacza to, że masz dostęp do specjalistycznej wiedzy, zaawansowanych technologii oraz pracy przy innowacyjnych projektach – często niedostępnych nigdzie indziej!

01. Wiedzę inżynieryjną

02. Możliwość pracy u boku specjalistów

03. Wsparcie opiekuna

04. Perspektywy na przyszłość


Opinie uczestników

Jednym z wielu pozytywnych aspektów była dla mnie przyjazna atmosfera panująca w dziale. Mogłam przyjrzeć się z bliska pracy młodego, dynamicznego zespołu i poczuć się jego częścią. Cieszę się, że podczas mojego pobytu w firmie miałam możliwość wsparcia współpracowników swoją pomocą podczas ważnego projektu. Widziałam, że moja praca ma sens i to mi się podobało.

Małgorzata Praktykantka

Najbardziej interesująca była różnorodność technologii wykorzystywana w dziale. Praktycznie każdy element z uczelni był wykorzystywany w tym dziale. Dzięki praktyce po pierwszym roku studiów wiem już na co kłaść nacisk w dalszej nauce.

Łukasz Praktykant