Kariera

Programy stażowe

Rób to, co kochasz

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Stawiasz na rozwój umiejętności i kompetencji? Spróbuj swoich sił podczas praktyk lub stażu w PKN ORLEN – jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Zaplanuj swoją przyszłość już dziś!

Stawiamy na zapewnienie uczestnikom wyzwań oraz rozwój praktycznych umiejętności, przez uczestnictwo w bieżących projektach i zadaniach zespołu. Praktyki grupowe możesz odbyć w Płocku i Warszawie, natomiast staże m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Gdańsku, Trzebini czy Jedliczach. Oprócz tego, w porozumieniu z uczelniami, prowadzimy również projekt edukacyjny realizowany warsztatowo - Dzień Wiedzy z ORLENEM. Każdy znajdzie coś dla siebie!


Co zyskasz?

Programy stażowe i praktyki to możliwość sprawdzenia się pod okiem ekspertów. Dzięki takiej formie podjęcia pracy masz możliwość zetknięcia się z innowacyjnym przemysłem, który swoim zasięgiem obejmuje zarówno branżę inżynieryjną, m.in. energetyczną, chemiczną, petrochemiczną, jak i biznesową. Oznacza to, że masz dostęp do specjalistycznej wiedzy, zaawansowanych technologii oraz pracy przy innowacyjnych projektach – często niedostępnych nigdzie indziej!

01. Doświadczenie zawodowe

Nie ma lepszego miejsca na start Twojej kariery niż duża, stabilna firma oferująca liczne możliwości pogłębienia i sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce.

02. Wsparcie opiekuna

Staż w ORLEN obfituje w ciekawe zadania, które możesz realizować przy bieżącym i fachowym wsparciu Twojego indywidualnego opiekuna.

03. Udział w projektach mających wpływ na firmę

Chcesz, żeby Twoja praca miała znaczenie? Jako stażysta od pierwszego dnia otrzymasz zadania, w których możesz się sprawdzić.

04. Współpraca ze specjalistami w swoich dziedzinach

Jak się uczyć, to od najlepszych. Praca z naszymi ekspertami to dostęp do bezcennego źródła wiedzy, z którego nasi stażyści czerpią inspirację do ciągłego rozwoju.

O pracy w PKN ORLEN myślałem już idąc na studia, ze względu na stabilność zatrudnienia, fajne warunki pracy, wysokie standardy oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Piotr Witkowski Stażysta w Biurze Gospodarki Wodno-Ściekowej


Poznaj naszych stażystów

Przekonaj się z pierwszej ręki, jakie są wrażenia uczestników programów stażowych w PKN ORLEN. Oto opinie kilku naszych stażystów. Zobacz, jak wygląda zdobywanie wiedzy i rozwój w ORLENIE.

Daria

Laboratorium

 

Myślę, że kluczem do sukcesu jest nauka od pasjonatów i nowoczesne warunki pracy. Grupę ORLEN uważam za idealne miejsce dla ludzi, którzy chłoną wiedzę na studiach i chcą się rozwijać w wyuczonym zawodzie.

Julia

Zakupy chemii

 

Codziennie czekają na mnie nowe wyzwania, nowe zadania. Tutaj zawsze coś się dzieje! Mam okazję pracować w międzynarodowym środowisku. Atmosfera panująca w zespole zachęca do pracy. Tutaj po prostu nie można się nudzić.

Aleksandra

Petrochemia

 

W PKN ORLEN mogę zobaczyć w praktyce, jak wygląda realizacja projektu strategicznego realizowanego na olbrzymią skalę i przy pomocy indywidualnego opiekuna wejść w świat inżynierii i nauczyć się wielu nowych rzeczy. 

Adrian

Ochrona środowiska

 

Wybrałem ORLEN, ponieważ interesuję się ochroną środowiska. Dzięki tej firmie zdobędę cenne doświadczenie i umiejętności, które pozwolą mi jak najlepiej rozpocząć moją przyszłą karierę zawodową. Już po pierwszym miesiącu stażu wiedziałem, że to był dobry wybór.


Programy stażowe

Praktyki grupowe

Szukasz praktyk? Dobrze trafiłeś!

Praktyki grupowe dla uczniów i studentów realizowane są na podstawie porozumień z uczelniami. Odbywają się w Warszawie oraz w Płocku, w zakładzie petrochemicznym, rafineryjnym, elektrociepłowni i obszarach pozaprodukcyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany praktyką grupową u nas, skontaktuj się z koordynatorem praktyk na swojej uczelni i zapytaj, czy uczelnia ma podpisane odpowiednie porozumienie z PKN ORLEN.

kariera

Dzień wiedzy z ORLENEM

Dzień Wiedzy z ORLENEM jest projektem edukacyjnym, w ramach którego poprzez cykle warsztatów, prelekcje przybliżamy, jakie zastosowanie praktyczne ma wiedza teoretyczna zdobyta w szkole i na uczelni. Jest to możliwość poznania rozwiązań, funkcjonujących praktyk rynkowych i innowacyjności PKN ORLEN S.A.