08.08.2023

ORLEN zaprasza na rodzinne rejsy statkiem po Wiśle

Już w najbliższy weekend 13 sierpnia (niedziela) oraz w dzień wolny od pracy 15 sierpnia (wtorek) ORLEN zaprasza na rejsy statkiem po Wiśle. Poza walorami krajoznawczymi, możliwością podziwiana panoramy Płocka oraz przyrody w okolicach miasta, uczestnicy rejsu będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o powstającym Kompleksie Olefin III - największej europejskiej inwestycji realizowanej właśnie w Płocku. 

W ramach programu „ORLEN dobrym sąsiadem” skierowanego do mieszkańców Płocka i turystów ORLEN przygotował na dwa świąteczne dni w sumie 20 rejsów statkiem po Wiśle. Każdego dnia odbędzie się dziesięć rejsów: pierwszy statek wypływa o godz. 10.30, natomiast ostatni o 19.30. Projekt będzie realizowany przez Żeglugę Płocką, która na pokład swojego statku może jednorazowo zabrać 140 wycieczkowiczów. Oznacza to, że w ciągu dwóch dni z atrakcji przygotowanej przez ORLEN będzie mogło skorzystać blisko 3 tysiące osób.

Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie w kasie na bulwarach wiślanych (przy ul. Rybaki) w dniach, kiedy planowane są rejsy – 13 i 15 sierpnia. Jedna osoba może zakupić maksymalnie cztery bilety. Ograniczenie to nie dotyczy posiadaczy karty dużej rodziny, którzy mogą nabyć tyle biletów, ile wskazuje karta.  

Cena za 45-minutowy rejs to jedyne 5 złotych. W ramach tej opłaty każdy uczestnik otrzyma także materiały informacyjne o realizowanej w Płocku największej europejskiej inwestycji Kompleksu Olefin III oraz napój i przekąskę „kuchnie świata”.  

Serdecznie zapraszamy na rodzinne wyprawy statkiem po Wiśle. Wszystkie szczegóły na temat rejsów ORLENU dostępne są w załączonym regulaminie.

 Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/rpSxEi3KaS2FTFPq6

Załączniki: