18.07.2006

II runda ORLEN TROPHY już blisko!

Już wkrótce rusza druga runda ORLEN Trophy Pucharu Polski OFF ROAD PL. Wszystkich zainteresowanych zmaganiami samochodów terenowych, zapraszamy do Ostródy w dniach 10 - 12 sierpnia.

ORLEN TROPHY to ekstremalne rajdy o charakterze przeprawowym, które swoją formułą znacznie odbiegają od rajdów płaskich. Tradycyjnie w ORLEN TROPHY załogi startują w dwóch kategoriach: Extreme i Adventure. Zawodnicy klasy Extreme jadą po innej, znacznie bardziej ekstremalnej trasie, zaś załogi z klasy Adventure mają do pokonania nieco łatwiejsze odcinki. Dodatkowo, w tym roku została stworzona grupa o charakterze nawigacyjno-obserwacyjnym. Mogą w niej wziąć udział najbardziej zagorzali kibice, którzy chcą przyjrzeć się rajdowym zmaganiom załóg z bliska. Chętni otrzymają specjalne notatki nawigacyjne umożliwiające podążanie za zawodnikami i wgląd w najciekawsze miejsca trasy.

Zapisy zawodników cały czas trwają. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.orlentrophy.pl, na której można znaleźć formularz zgłoszeniowy i informacje na temat rajdu.

Trzecia runda ORLEN Trophy odbędzie się w dniach 21 - 23 września w Krakowie.