30.08.2006

www.blechacz.net - autorska strona stypendysty PKN ORLEN S.A.

W internetowej społeczności pojawiła się strona poświęcona twórczości i osobie utalentowanego pianisty, zwycięzcy XV edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina - Rafała Blechacza.

Na stronie internetowej Rafała Blechacza znajdują się ciekawe informacje, które pozwolą melomanom śledzić działania oraz twórczy rozwój wirtuoza muzyki klasycznej. Wchodząc na stronę można nie tylko poznać fakty z życia młodego artysty, ale i posłuchać fragmentów utworów muzycznych w Jego wykonaniu. Fotografie zamieszczone w galerii ilustrują wydarzenia, uroczystości i koncerty, w których artysta brał udział począwszy od zwycięstwa w XV edycji Konkursu Chopinowskiego.

Mecenasem strony jest PKN ORLEN, który wspiera twórczość i rozwój Rafała Blechacza w Jego muzycznej karierze.

Pomoc w powstaniu strony internetowej jest jednym z elementów objęcia przez PKN ORLEN mecenatu nad artystą. PKN ORLEN S.A. doceniając niezwykły talent i pracowitość wirtuoza ufundował mu fortepian firmy Steinway, o którym artysta zawsze marzył. Ponadto PKN ORLEN przyznał Rafałowi Blechaczowi stypendium dla najlepszego polskiego pianisty w ubiegłorocznym Konkursie Chopinowskim.

Zapraszamy na strony Rafała Blechacza. Serwis dostępny jest pod następującymi adresami:

www.blechacz.net
www.blechacz.net.pl
www.blechacz.com.pl
www.blechacz.info.pl