24.04.2008

Medal dla PKN ORLEN

W dniu dzisiejszym w warszawskiej siedzibie PKN ORLEN miało miejsce spotkanie p.o. Prezesa Zarządu, Wojciecha Heydla z przedstawicielami Klubu Wisła Płock.

Wojciech Heydel złożył na ręce przedstawicieli Klubu: Prezesa Zarządu - Krzysztofa Ganca, Wiceprezesa Zarządu - Krzysztofa Jaguckiego, Bogdana Zajączkowskiego - pierwszego trenera oraz Andrzeja Marszałka - kapitana zespołu seniorów sekcji piłki ręcznej gratulacje i podziękowania dla całej płockiej drużyny za trud włożony w zdobycie dziesiątego już Pucharu Polski. Prezes Koncernu życzył płockim szczypiornistom kolejnych sukcesów w meczach finałowych decydujących o tytule Mistrza Polski.

Krzysztof Ganc przekazał na ręce p.o. Prezesa Koncernu symboliczny medal upamiętniający zdobycie przez drużynę sekcji piłki ręcznej Wisły Płock Pucharu Polski w sezonie 2007/2008. Medal jest również podziękowaniem dla Koncernu za wkład i zaangażowanie w promowanie płockiego Klubu.

Prezes Wojciech Heydel otrzymał także z rąk Andrzeja Marszałka klubową koszulkę ze swoim nazwiskiem oraz piłkę z autografami wszystkich zawodników.

16 marca 2008 roku w Kielcach płoccy szczypiorniści rozegrali mecz finałowy Pucharu Polski z Vive Kielce. Tegoroczny finał był czterdziestym drugim w historii tych rozgrywek. Wygrana zespołu to już dziesiąty Puchar Polski w historii klubu. Poprzednie trofea piłkarze zdobywali w latach: 1992, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2001, 2005 i 2007.

W związku z realizacją Porozumienia zawartego w dniu 1 czerwca 2007.r. pomiędzy PKN ORLEN, Gminą Płock oraz Wisłą Płock, Koncern zawarł z Klubem Wisła Płock umowę sponsoringowa na okres trzech lat, do czerwca 2010 roku. PKN ORLEN, zgodnie z deklaracjami, skoncentrowany jest na zaangażowaniu w piłkę ręczną.