02.10.2008

Nowe usługi dodane w programie flotowym PKN ORLEN

PKN ORLEN podpisał dziś umowy z D.A.S. Towarzystwem Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. oraz MOTO-PROFIL Sp. z o.o. dotyczące specjalnych usług dla klientów programu FLOTA. Dzięki tym rozwiązaniom posiadacze kart paliwowych Koncernu będą mogli skorzystać z ubezpieczenia ochrony prawnej dla właścicieli i kierowców pojazdów mechanicznych oraz systemu zarządzania serwisem flot samochodowych na preferencyjnych warunkach.

PKN ORLEN stale dąży do rozszerzania zakresu usług dostępnych w ofercie programu FLOTA wyprzedzając oczekiwania klientów.

"Usługi wprowadzone do pakietu, zwłaszcza w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnej to nowość na rynku kart paliwowych." - uważa Paweł Wydymus, Dyrektor Biura Sprzedaży Kart Flotowych w PKN ORLEN. Decyzja o włączeniu ich do pakietu programu FLOTA wiąże się przede wszystkim ze wzbogaceniem oferty kierowanej do klientów instytucjonalnych, zapewnieniu im maksimum usprawnień i dogodności w ramach naszej obsługi. Mamy też nadzieję, że nowe możliwości zachęcą osoby zarządzające flotami samochodowymi do skorzystania z programu Koncernu." - twierdzi Wydymus.

"Na mocy zawartych umów nasi klienci skorzystają z preferencyjnych warunków cenowych oraz otrzymają profesjonalną obsługę swojej floty samochodowej. Liczymy również, że usługi dodane przyczynią się do wzmocnienia więzi między klientami a naszą firmą" - dodaje Sergiusz Kucharz, Kierownik Działu Sprzedaży Kart Flotowych.

Przedmiotem współpracy z firmą D.A.S. jest ubezpieczenie ochrony prawnej dla właścicieli i kierowców pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie ochrony prawnej to nowoczesny produkt ubezpieczeniowy, pozwalający zmniejszyć koszty związane z dochodzeniem swoich praw przed sądem. W ramach polisy, D.A.S. pokrywa wszystkie koszty związane z etapem sądowym, a także służy profesjonalną pomocą prawną.

Umowa PKN ORLEN z firmą MOTO-PROFIL pozwala zaoferować flotom samochodowym skorzystanie z programu Moto-Flota obejmującego zarządzanie serwisem w formule niedostępnej w ofercie indywidualnej. Moto-Flota jest wyspecjalizowanym systemem zarządzania serwisem pojazdów samochodowych, zrzeszającym ponad 200 niezależnych i autoryzowanych serwisów działających w oparciu o ujednolicone ceny, procedury przeglądowe i naprawcze. Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz w obsłudze klientów flotowych. Zapewniają doradztwo, pomoc techniczną, optymalizację kosztów oraz koordynację działań związanych z przeglądami i naprawami samochodów.

Karty flotowe Koncernu pojawiły się na rynku już w 2000 roku. Pozwalają na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, towarów i usług na stacjach paliw należących do Koncernu. Przeznaczone są dla klientów instytucjonalnych, którzy chcą mieć prosty w obsłudze, przyjazny i przynoszący korzyści ekonomiczne system tankowania paliw i podstawowej obsługi drogowej pojazdów. Obecnie karty flotowe honoruje ponad 1700 stacji paliw sieci ORLEN i BLISKA, co oznacza, że transakcje flotowe realizowane są w każdym zakątku Polski. W marcu tego roku Koncern uruchomił udoskonalony interaktywny portal dla użytkowników Floty, który umożliwia administrowanie flotą przez internet - bez wychodzenia z biura i zbędnych dokumentów.