04.02.2009

Tankujesz na ORLENIE i jedziesz na ORLEN Monster Jam!

Na stacjach ORLEN rozpoczęła się loteria promocyjna. Dzięki zakupom paliwa można stać się posiadaczem biletów na ekscytujący show ORLEN Monster Jam.

Nowa akcja promocyjna dla klientów stacji jest przeprowadzana w ramach projektu platformy działań marketingowych ORLEN Power Inspiration. Do 3 maja 2009 roku każdy kierowca będzie miał możliwość wylosowania biletów na pierwszą w historii tej części Europy ekscytującą imprezę dla miłośników zmagań gigantycznych ciężarówek  - show ORLEN Monster Jam.

Zgodnie z regulaminem loterii każdy klient, który dokona zakupu co najmniej 30 litrów paliwa: Eurosuper 95, SuperPlus 98, ON Ekodiesel, Bioester, a także Gaz LPG Autogaz ma szansę na wylosowanie dwuosobowego biletu. Jeden sms to jedna szansa w losowaniu. Na podstawie jednego zakupu można wysłać nieograniczoną ilość wiadomości sms-owych, by zwiększyć szanse na wygraną. Sms-y wysłane na podstawie zakupów minimum 30 litrów paliwa Verva ON lub Verva 98 w losowaniach liczą się aż podwójnie.

Sms-a należy wysłać w dniu, w którym dokonano zakupu paliwa oraz zachować paragon lub inny dowód zakupów.
Codziennie losowanych jest sześć dwuosobowych biletów.

Loteria biletowa na stacjach ORLEN jest elementem działań marketingowych promujących nową markę ORLEN Power Inspiration, w ramach której PKN ORLEN organizuje jedno z największych wydarzeń w Polsce w 2009 roku. Po raz pierwszy w tej części Europy będzie można stanąć oko w oko z Mistrzami Świata Monster Jam: Grave Digger, Maximum Destruction, Batman! Podczas trzygodzinnego show poziom adrenaliny podniosą m.in. wyścigi równoległe i zawody we freestylu Monster Trucków. Dodatkowo emocje wszystkich widzów rozbudzą pokazy akrobacji motocrossowej FMX. Te wszystkie atrakcje już 30 maja na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Oprócz możliwości wygrania biletów poprzez udział w loterii, klienci mogą również skorzystać ze specjalnej oferty kupna biletów na wybranych stacjach ORLEN. Ze cenę 120 zł klient otrzyma nie tylko miejsce w świetnym sektorze, ale również wejście do Pit Party (park maszyn) GRATIS!

Regulamin oraz szczegółowe informacje na temat loterii oraz imprezy, w tym także lista stacji objętych sprzedażą biletów dostępne są na stronach: www.orlen.pl www.orlenmonsterjam.pl oraz na stacjach paliw ORLEN.