25.11.2009

Grupa Sportowa ORLEN wśród nominowanych w 75. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego"!

Wszyscy zawodnicy z Grupy Sportowej ORLEN: Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Tomasz Majewski znaleźli się wśród dwudziestu sportowców nominowanych w plebiscycie Przeglądu Sportowego do tytułu najlepszego sportowca roku 2009. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania przez czytelników oraz internautów. Głosować można od 25 listopada 2009 r. do 9 stycznia 2010 r., kiedy to będzie miało miejsce ogłoszenie wyników podczas uroczystego Balu Mistrzów Sportu w Warszawie.

Cieszymy się, że nasi sportowcy znaleźli się wśród nominowanej dwudziestki. Liczymy, że nasza trójka zdobędzie najwyższe tytuły w rankingach publiczności. Dzięki nim mogliśmy przeżyć w tym roku niezapomniane chwile na ostatnich lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata. Życzę im powodzenia. Sport zawsze wyzwala najlepsze emocje. Sponsorowanie lekkoatletów to konsekwentna realizacja długofalowej polityki budowania wizerunku spółki PKN ORLEN jako Mecenasa Sportu - podkreśla Jacek Krawiec, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Nazwiska nominowanych sportowców oraz system głosowania ogłoszono 24 listopada w Warszawie. Głosy na kuponach dołączanych do "Przeglądu Sportowego" można oddawać do 29.12.2009, przez Internet do 6.01.2010, a przez SMS między 28.12.2009, a 9.01.2010. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali Mistrzów Sportu, która będzie transmitowana w Telewizji Polskiej. Więcej informacji o plebiscycie i samych nominowanych można znaleźć na www.mistrzowiesportu.pl.