19.11.2010

ORLEN ulubioną stacją turystów

Stacje benzynowe PKN ORLEN zostały wyróżnione tytułem „Korona Turystyki 2010” jako najchętniej wybierane przez turystów. Celem plebiscytu, zorganizowanego przez magazyn „Polska wita” było wyłonienie marek, miejsc i regionów cieszących się największą popularnością wśród podróżujących. 

Pomysł na zorganizowanie plebiscytu zrodził się z sugestii czytelników magazynu „Polska Wita”. Od 16 września do 25 października 2010 r. mogli oni wybierać ulubione produkty i miejsca w 40 różnych kategoriach. Na podstawie głosów czytelników powstała lista najczęściej wskazywanych - zwycięskich marek. PKN ORLEN uzyskał najwięcej głosów w kategorii stacje benzynowe, zdobywając tytuł „Korona Turystyki 2010”.

Popularność stacji ORLEN wśród turystów to zasługa ich bogatej oferty, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań klientów. Na stacjach sieci ORLEN na podróżujących czeka bowiem nie tylko szeroki wybór najwyższej jakości produktów paliwowych, ale również wiele usług dodatkowych. W kawiarniach Stop Cafe można odpocząć delektując się smakiem wyjątkowej, świeżo zmielonej kawy, zaś w Stop Cafe BISTRO spróbować gorących kanapek prosto z pieca. W sklepach na stacjach można zaopatrzyć się w produkty spożywcze i artykuły pierwszej potrzeby, a także kupić codzienną prasę. Kierowcom odwiedzającym stacje ORLEN Koncern proponuje usługę mycia pojazdów w oparciu o nowoczesny sprzęt i atestowane produkty, neutralne dla środowiska oraz przyjazne dla samochodu.

Wyróżnienie przyznane przez konsumentów stacjom ORLEN to rezultat konsekwentnie realizowanej strategii, w której dobro klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Marka ORLEN to gwarancja miłej, profesjonalnej obsługi, nowoczesnego wnętrzna oraz najwyższej jakości produktów i usług. Dzięki temu, to właśnie stacje ORLEN są najbardziej lubiane i najchętniej wybierane przez turystów.