08.06.2011

PKN ORLEN Partnerem Prezydencji

PKN ORLEN przekazał warte prawie 1 mln zł karty paliwowe na rzecz polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Za wspieranie organizacji i promocji polskiej Prezydencji Koncern otrzymał prestiżowy tytuł "Partnera Prezydencji".

Na mocy umowy zawartej między PKN ORLEN a Ministerstwem Spraw Zagranicznych nastąpiło dziś uroczyste przekazanie kart paliwowych typu TANKBANK. Umożliwią one bezpłatne tankowanie floty samochodowej, która będzie służyła uczestnikom spotkań i konferencji organizowanych w ramach polskiej Prezydencji, jaka rozpoczyna się 1 lipca 2011 roku.

Oferta PKN ORLEN została wybrana podczas otwartej procedury. Przedstawiona propozycja współpracy zyskała uznanie ze względu na gwarancję najwyższej jakości usług oraz kompleksowy charakter zaprezentowanej oferty.

Dzięki podpisanej umowie Koncern znalazł się w elitarnym gronie firm-partnerów wspierających organizację działań związanych z polskim przewodnictwem w Radzie Unii Europejskiej. W zamian za swoją pomoc Koncern otrzymał prestiżowy tytuł „Partnera Prezydencji”.

PKN ORLEN jako największa polska firma, a jednocześnie przedsiębiorstwo działające na rynkach kilku państw tworzących Unię Europejską, od lat bierze udział w realizacji najważniejszych działań i projektów mających wpływ na budowę pozytywnego wizerunku Polski. Udział Koncernu w realizacji działań towarzyszących Prezydencji stanowi naturalną konsekwencję wcześniej prowadzonych aktywności. Jest również szansą na pokazanie siły i efektywności polskiego biznesu, który aktywnie angażuje się w życie kraju.