19.05.2011

Fleet Awards 2011 dla karty flotowej PKN ORLEN

Po raz piąty karta FLOTA zdobył tytuł Produktu Flotowego Roku w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Awards 2011 organizowanym przez Magazyn Flota oraz Fleet Management Institute Central-Eastern Europe.

Plebiscyt Fleet Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej w Polsce. Jego celem jest wyłonienie i promowanie liderów polskiego rynku flotowego w takich kategoriach jak fleet manager, produkt/usługa flotowa czy samochód flotowy roku. Wyboru laureatów dokonują internauci. Pierwszy raz karty paliwowe PKN ORLEN otrzymały tę prestiżową nagrodę w 2006 roku.

Karty flotowe ORLENU to oferta dla firm, w których przywiązuje się wagę do wygody i bezpieczeństwa transakcji, i w których równocześnie ceni się indywidualne podejście do klienta. Dzięki wyposażeniu w mikroprocesor karty mogą być konfigurowane w zupełnie dowolny sposób – niejako „na życzenie” – co pozwala klientowi na całkowicie indywidualny dobór produktów i usług. Użycie mikroprocesora zamiast paska magnetycznego gwarantuje również wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ praktycznie eliminuje możliwość skopiowania karty oraz gwarantuje całkowitą kontrolę nad zakupami paliw. Koncern oferuje również gotowe pakiety, skonfigurowane w taki sposób, aby wygodnie i szybko dobrać efektywny program dla danej specyfiki flot. Ofertę PKN ORLEN na rynku wyróżnia dostępność stacji, na których honorowane są karty flotowe. Obecnie sieć stacji paliw PKN ORLEN liczy ponad 1700 stacji zlokalizowanych praktycznie w każdym zakątku Polski.

Organizator plebiscytu - Fleet Management Institute Central- Easter Europe to organizacja opiniotwórcza dla rodzimej branży flotowej, której celem jest przede wszystkim edukacja i integracja zarówno odbiorców, jak i dostawców usług oraz produktów flotowych w Polsce. Dzięki cyklicznym szkoleniom, seminariom i konferencjom partnerzy Instytutu zyskują aktualną wiedzę na temat rynku flotowego w kraju i za granicą, a także możliwość praktycznego prezentowania swoich produktów menedżerom decydujących o firmowych flotach w polskich firmach.