06.06.2012

ORLEN ułatwia podróż kierowcom

Planner podróży w nowym serwisie www.orlen.pl/dlakierowcow umożliwia kierowcom szybkie i proste zaplanowanie trasy z wyborem usług i produktów na stacjach Koncernu w Polsce, Czechach, Niemczech oraz na Litwie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otrzymać informacje przydatne w podróży. Nowy, prosty i intuicyjny w nawigacji serwis został przygotowany zgodnie z nowoczesnymi trendami graficznymi i użytkowymi. Platforma dedykowana kierowcom jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej www.orlen.pl/dlakierowcow oraz angielskiej www.orlen.pl/fordrivers.

Nowy serwis dla kierowców oparty jest na czytelnym podziale strony na sekcje przygotowane zarówno dla użytkowników laptopów, jak i pod urządzenia SMART z ekranami dotykowymi (tablety, smartfony), które po jednym kliknięciu kierują do interesującej użytkownika informacji. Angielska wersja językowa została przygotowana z myślą o kibicach z całej Europy przyjeżdżających do Polski na EURO 2012.

Oprócz „plannera podróży”, czyli szybkiego i łatwego planowania trasy przejazdu, internauci mają możliwość selekcji stacji m.in. według:
- marek (ORLEN, BLISKA, STAR, BENZINA, VENTUS)
- kategorii paliwa,
- usług dostępnych na stacji,
- udogodnień (np. dla niepełnosprawnych, parkingów dla samochodów TIR  itp.),
- oferty gastronomicznej,
- możliwości skorzystania z kart paliwowych i płatniczych.

Serwis dla kierowców daje także możliwość dotarcia do informacji o aktualnych promocjach, nowych wprowadzonych udogodnieniach (np. miejsc przewijania dla niemowląt), usługach i produktach. Dodatkowym atutem serwisu jest możliwość pobrania aplikacji na urządzenia mobile (smartfony) oraz punkty POI (Points of Interest) na urządzenia GPS.