24.04.2012

Piłkarskie emocje na stacjach ORLEN

Setki tysięcy wyjątkowych piłek trafią w ręce klientów stacji paliw ORLEN, którzy wezmą udział w rozpoczętej właśnie akcji „Przyjmij piłkę”.  Wszyscy fani sportu już od 21 kwietnia mogą dokonywać zakupów premiowanych specjalnymi naklejkami oraz wziąć udział w promocji, która zakończy się 1 lipca.

W czasie trwania akcji przygotowanej specjalnie w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej EURO 2012, klienci ponad tysiąca stacji paliw pod marką ORLEN w całej Polsce będą mogli stać się posiadaczami oryginalnych piłek PUMA oraz piłek kolekcjonerskich przygotowanych na wyłączność Koncernu. Dodatkowo, w ofercie Programu VITAY dostępna będzie specjalna kolekcja sportowych produktów marki PUMA - plecaków, koszulek i czapek.

Promocją objęte są wszystkie usługi i towary oferowane na stacjach ORLEN. Przy zakupie min. 20 litrów paliwa lub zakupach w sklepie za kwotę nie mniejszą niż 20 złotych klient otrzyma jedną naklejkę promocyjną. Zakup min. 20 litrów paliwa VERVA uprawnia do odbioru dwóch naklejek.

Piłkę PUMA będzie można odebrać po zebraniu 13 naklejek promocyjnych oraz zapłaceniu niewielkiej opłaty w wysokości 9,99 zł. Już za 9 naklejek promocyjnych i zaledwie 0,99 zł będzie można stać się właścicielem wyjątkowej piłki kolekcjonerskiej.

Dodatkowo, zamawiając jedną z nagród w ramach specjalnej kolekcji z oferty Programu VITAY, klient otrzyma gratis „samochodowy zestaw kibica”, w skład którego wchodzą uniwersalne nakładki na lusterka samochodowe w biało-czerwonych barwach oraz flaga mocowana do szyby samochodowej.

Piłki będzie można odbierać jeszcze przez miesiąc od zakończenia akcji - do 31 lipca 2012 roku. W przypadku wyczerpania się zapasów piłek z akcji promocyjnej, PKN ORLEN zapewnił klientom nagrody pocieszenia w postaci 1500 lub 1000 dodatkowych punktów VITAY za odpowiednio 13 lub 9 naklejek promocyjnych.

Dla wszystkich ceniących sportowe emocje na co dzień, PKN ORLEN przygotował specjalną grę zręcznościową na telefony komórkowe typu smartfon i tablety wyposażone w systemy takie jak: Android 2.1, iOS 3GS, BlackBerry OS 6.0 oraz ich nowsze wersje. Gra dostępna będzie również na komputerach osobistych z przeglądarką w technologii Flash, wyposażonych w kamerę. Instalacja jest całkowicie darmowa, a grę klienci mogą rozpocząć już z jedną naklejką promocyjną na kuponie. Zbieranie kolejnych naklejek umożliwi przejście na kolejne poziomy gry, gdzie czekają dodatkowe atrakcje i emocje. 

Promocja „Przyjmij piłkę” to nie jedyna atrakcja przygotowana przez PKN ORLEN dla wszystkich fanów sportu. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są bowiem okazją do przeprowadzenia po raz pierwszy w historii Grupy ORLEN akcji integrującej klientów dokonujących zakupów na stacjach Koncernu działających  pod różnymi markami. W ramach tej akcji od połowy maja klienci dokonujący zakupów paliwa na czeskich stacjach Benzina i niemieckich Star otrzymają specjalne kupony z nagrodami, które będą mogli zrealizować na wybranych stacjach ORLEN i BLISKA w Polsce.  Ważnym elementem promocji będzie wprowadzona na czas EURO 2012 nowa usługa, która umożliwi wybór waluty transakcji podczas płacenia międzynarodowymi kartami VISA i Mastercard. Płatność w rodzimej walucie zagwarantuje zagranicznym klientom stacji ORLEN nie tylko wygodę czy przejrzystość transakcji, ale także oszczędność wynikającą z braku opłat za przeliczenie waluty.

Więcej szczegółów na temat promocji przygotowanych przez  PKN ORLEN na EURO 2012 można uzyskać na stacjach paliw ORLEN oraz na stronie internetowej: www.przyjmijpilke.pl