05.03.2014

ORLEN wśród Top Employers 2014

Polski Koncern Naftowy ORLEN  już po raz trzeci został wyróżniony za realizowaną politykę personalną Certyfikatem Top Employers Polska 2014.

Certyfikat jest oficjalnym potwierdzeniem statusu PKN ORLEN  jako czołowego pracodawcy  i jest przyznawany wyłącznie tym organizacjom, których polityka personalna spełnia najwyższe standardy. Spółka jest jedną z 39 organizacji, które otrzymały tytuł Top Employers Polska 2014 i znalazły się w takim elitarnym gronie pracodawców.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców, którzy tworzą ponadstandardowe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.  Wszystkie organizacje muszą przejść  proces szczegółowego badania i certyfikacji, nad prawidłowością którego czuwa niezależna firma przeprowadzająca finałowy audyt. Pozytywny wynik certyfikacji oznacza, iż niezależne  badanie potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN i zapewniło firmie miejsce w elitarnej grupie Top Employers. Szczególnie wysokie wyniki Spółka uzyskała w obszarze świadczeń podstawowych, szkoleń i rozwoju oraz zarządzania kulturą organizacyjną firmy.

Więcej informacji o badaniu i wynikach firmy na www.top-employers.com