23.09.2014

Nowość w usłudze „Stacja z paczką” na ORLENIE

Na wybranych stacjach paliw sieci ORLEN klienci mogą już nie tylko odbierać, ale i nadawać przesyłki 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.  Obecnie usługa „Stacja z Paczką” dostępna jest na 800 obiektach zlokalizowanych na terenie całej Polski, a ich liczba stale rośnie. Przejrzysty model wprowadzonego rozwiązania jest najszybciej rozwijającą się usługą logistyczną na świecie i najczęściej wybieraną formą dostaw paczek m. in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, czy Belgii.

Dopuszczalne rozmiary paczki to 80x40x30 cm oraz waga do 20 kilogramów. Za pojedynczą przesyłkę zapłacimy już od 6,90 zł brutto.

To kolejne udogodnienie dla klientów naszych stacji, którzy ponad wszystko cenią sobie wygodę i elastyczność. A my cenimy sobie ich zadowolenie, dlatego z roku na rok konsekwentnie podnosimy jakość usług i poszukujemy nowych rozwiązań, które pozytywnie przełożą się na funkcjonalność naszych obiektów – mówi Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej PKN ORLEN.

Proces korzystania z usługi jest zaawansowany technologicznie i dzięki temu niezwykle łatwy w obsłudze dla odbiorców i nadawców oraz pracowników stacji. Paczki odbierane oraz dostarczane są przez przewoźników i docierają do odbiorców w z góry określonym czasie. Nadawcy mogą kontrolować status przesyłek od momentu nadania do momentu ich dostarczenia pod właściwy adres.

Następnym krokiem na drodze rozwoju tego projektu będzie wprowadzenie tzw. przesyłki zwrotnej. Dzięki temu rozwiązaniu sprzedawcy internetowi będą mogli zaoferować swoim klientom bardzo wygodną formę zwrotów w atrakcyjnej cenie – zapowiada Damian Puczyński, Prezes Zarządu Dazumi Sp. z o. o. , operatora usługi Stacja z Paczką.

Usługa dostępna jest już w kilkuset sklepach internetowych  m.in.: CitySport, Komputronik, Neo24, Ravelo.​