23.04.2015

FLOTA ORLEN zwycięzcą Fleet Awards Polska 2015

Program kart flotowych, z portfolio PKN ORLEN, z pełną ofertą usług dodatkowych został uznany za najlepszy w kategorii „Karty paliwowe dla dużych flot” w tegorocznej edycji Plebiscytu Fleet Awards.

FLOTA to nowoczesny program i narzędzie w ofercie PKN ORLEN ułatwiające zarządzanie wydatkami samochodowymi w firmie. Obok możliwości bezgotówkowych zakupów paliw i usług w największej sieci stacji paliw w Polsce czy e-faktur z odroczonymi terminami płatności, program oferuje szereg usług dodatkowych, takich jak płatności za parkowanie, autostrady, obsługa serwisowa Motointegrator czy międzynarodowa karta OPEN DRIVE.

Program FLOTA to produkt z 15-letnią tradycją i przez cały czas dokładamy wszelkich starań, żeby spełniał on oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki szeregowi usług dodatkowych, które wprowadziliśmy do programu, każda firma znajdzie u nas rozwiązanie dostosowane do jej wymagań i oczekiwań, wielkości, ilości i rodzajów pojazdów, profilu działalności, a także ilości tankowanego paliwa. – podkreślił Paweł Wydymus, Dyrektor Biura Rozwoju Sprzedaży Paliw PKN ORLEN.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, organizowane przez Magazyn Flota. Od kilkunastu lat w konkursie wyróżniane są najlepsze samochody flotowe i produkty i usługi rynku CFM. Wyboru laureatów dokonują praktycy, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem samochodami i korzystają z produktów zakwalifikowanych do Plebiscytu.

Karty paliwowe PKN ORLEN były kilkukrotnie nagradzane we Fleet Awards – karta FLOTA otrzymała ostatnio tę prestiżową nagrodę w 2011 roku. Z kolei w 2013 roku zwyciężyła karta OPEN DRIVE, a w zeszłorocznej edycji triumfowała karta MIKROFLOTA.