05.07.2016

Wakacyjna promocja na stacjach ORLEN

W ramach wakacyjnej promocji, od 1 lipca br., na stacjach ORLEN za każde 50 zł zapłacone za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK klienci otrzymają nagrodę w postaci tysiąca punktów VITAY. 

Z promocji na stacjach ORLEN mogą korzystać wszystkie osoby, które posiadają lub założą kartę programu lojalnościowego VITAY. Za każde wydane 50 złotych klienci otrzymają 1000 punktów. Punkty VITAY można wymienić na m.in.: rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, a także na usługi oraz kupony dostępne w katalogu Programu VITAY. Akcja potrwa przez całe wakacje lub do wyczerpania puli punktów.

Promocja będzie dostępna na 1,3 tysiąca stacji pod marką ORLEN. Aby wziąć w niej udział należy uruchomić aplikację mobilną swojego banku, poinformować sprzedawcę o płatności BLIKIEM, a następnie wpisać kod BLIK na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie. Z BLIKA mogą korzystać klienci: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (wraz z Orange Finanse) i PKO Banku Polskiego (wraz z Inteligo) oraz Getin Noble Banku.

 
Regulamin promocji jest dostępny pod adresem: http://www.blikmobile.pl/promocje/Orlen2/Regulamin_Promocji_Orlen.pdf

Szczegóły dotyczące programu lojalnościowego VITAY dostępne są pod linkiem: http://www.vitay.pl/o-programie.html

Szczegółową listę stacji biorących udział w promocji można sprawdzić na http://www.blikmobile.pl/promocje/Orlen2/Regulamin_Promocji_Orlen.pdf

Więcej informacji na temat systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl  oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności - http://www.polskistandardplatnosci.pl.