INWESTYCJE

Gramy do jednej bramki

Cezary Leleń


Przyszedłem do ORLENU na staż po studiach. Sprawdziłem się i zostałem. Pamiętam swój pierwszy dzień. Zaczynałem przygodę na terenie zakładu produkcyjnego w Płocku i moją pierwszą myślą po przekroczeniu bramy zakładu, było: ”jakie to jest wszystko wielkie! Miasto w mieście!”. Z czasem przywykłem do olbrzymiej skali, która charakteryzuje ORLEN i po prostu zachłysnąłem się możliwościami, jakie się z tym wiążą.

Zmieniłem obszar pracy po 4 latach, żeby sprawdzić się na nowym polu. Dziś odpowiadam za inwestycje i utrzymanie ruchu na stacjach paliw w regionie północno-wschodnim, w województwie mazowieckim i podlaskim. Jestem inżynierem, na bieżąco z najnowszymi trendami techniki, lubię analizowanie dużej ilości danych i wyciąganie wniosków. To jest praca dla kogoś takiego, jak ja.

Prowadzę inwestycje, uczestniczę w modernizacjach na stacjach paliw, dbam o to, by urządzenia i wyposażenie stacji były sprawne: od zbiorników na produkty, ekspresy do kawy, lodówki, piece, dystrybutory po automatykę. Wszystko musi działać na tip top, od tego zależy bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Na co dzień współpracuję z prowadzącymi stacje paliw, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz instytucjami kontrolnymi. Długa lista: Urząd Dozoru Technicznego, Nadzór Budowlany, PPOŻ, PIP, Ochrona Środowiska, urząd miar.

Jestem zadowolony z bycia częścią polskiej firmy, która ma wpływ na gospodarkę.

Cezary Leleń Biuro Inwestycji i Utrzymania Ruchu Stacji Paliw

Dlaczego ORLEN?

Dla mnie, jako młodego pracownika, istotna jest możliwości rozwoju w wielu obszarach i w stabilnym otoczeniu. Poza tym, jako fan sportu, jestem dumny, że ORLEN sponsoruje sportowców i drużynę piłki ręcznej ORLEN Wisła Płock, której kibicuję.