12.04.2014

MOP Wieszowa Południe Stacją Benzynową Roku 2014

Miejsca Obsługi Podróżnych Wieszowa Południe i Wieszowa Północ, działające w sieci PKN ORLEN , zostały wyróżnione w najbardziej prestiżowych kategoriach w trzeciej edycji konkursu "Stacja Benzynowa 2014", organizowanego przez Brog Marketing, wydawca miesięcznika Stacja Benzynowa i portalu Petrolnet.pl.

Miejsce Obsługi Podróżnych Wieszowa Południe, obok zaszczytnego tytułu Stacja Benzynowa Roku 2014, zwyciężyło także w kategoriach:  „Gastronomia na Stacji Benzynowej”, „Stacja Benzynowa działająca w Miejscu Obsługi Podróżnych” oraz Nowy Obiekt – oddany do użytku w 2013. Z kolei MOP Wieszowa Północ przyznano tytuł  „Firmowej Stacji Benzynowej Koncernu Paliwowego w Segmencie Premium”. Jury konkursu, w skład którego weszli prelegenci i paneliści Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2014, docenili bogatą funkcjonalność orlenowskich obiektów.

Stacje paliw należące do PKN ORLEN już po raz trzeci zostały docenione w konkursie na najlepszą stację. W poprzednich edycjach główna nagroda przypadła Miejscu Obsługi Podróżnych w Gnilcu i Meeting Point Stop Cafe w Gdańsku.

Zwycięska stacja nr 4408 Wieszowa Południe, zlokalizowana na odcinku drogi od Pyrzowic do przejścia granicznego z Czechami w Gorzyczkach jest jednym z najnowocześniejszych obiektów spośród 21 MOP działających w sieci Koncernu.  Do dyspozycji podróżnych oprócz dobrze zaopatrzonego punktu gastronomicznego  z wygodnymi kanapami w części restauracyjnej, pozostaje również specjalne miejsce rekreacyjne z kącikiem do zabawy dla najmłodszych, gdzie rodzice ze swoimi pociechami mogą odpocząć w czasie podróży.

W obu Miejscach Obsługi Podróżnych „Wieszowa” znajduje się całodobowa stacja paliw Premium pod marką ORLEN zapewniająca obsługę zarówno pojazdom osobowym, jak i ciężarowym. Do dyspozycji klientów pozostają także szeroki wachlarz oferty paliw, bogato wyposażony sklep i punkt gastronomiczny w Stop Cafe Bistro oraz dostęp do WIFI. Dla zmotoryzowanych przygotowano ponad 100 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych w tym dla osób niepełnosprawnych oraz pojazdów ciężarowych i autobusów. W obiektach MOP „Wieszowa” znajdują się także kompresory, odkurzacze, sanitariaty oraz kabiny prysznicowe.