30.05.2014

MIKROFLOTA za granicą

PKN ORLEN uruchomił nową funkcjonalność kart MIKROFLOTA, która umożliwia płatności za paliwo również poza granicami Polski. Usługa dostępna jest na wszystkich stacjach paliw należących do europejskiej sieci Koncernu.

Oferta skierowana jest do wszystkich Klientów posiadających kartę MIKROFLOTA. Korzystanie z nowej funkcjonalności nie wymaga dodatkowych formalności czy działań.

Karty akceptowane są na ponad 2500 stacjach paliw na terenie Polski (stacje ORLEN i BLISKA), Niemiec (stacje STAR), Czech (stacje Benzina i Benzina Plus) i Litwy (stacje ORLEN). Pełna lista stacji paliw honorujących kartę MIKROFLOTA poza granicami naszego kraju dostępna jest na stronie dlakierowcow.orlen.pl.

MIKROFLOTA to unikatowe na rynku rozwiązanie skierowane przede wszystkim do sektora mikroprzedsiębiorstw, małych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dla których karty paliwowe były do tej pory poza zasięgiem ze względu na limity zakupowe. MIKROFLOTA umożliwia bezgotówkowe zakupy paliw, produktów oraz usług na stacjach paliw PKN ORLEN.

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://mikroflota.orlen.pl/.