23.11.2018

Ogrzej się z EKOTERM

Wysoka wydajność opałowa, wygoda w obsłudze ogrzewanych pomieszczeń, bezpieczne użytkowanie oraz paliwo przyjazne dla środowiska – to główne zalety paliwa grzewczego PKN ORLEN, które coraz częściej wybierają klienci. Olej opałowy ORLENU oferuje sieć Autoryzowanych Dystrybutorów, która obejmuje około 80 firm na terenie całej Polski.

EKOTERM to paliwo grzewcze przyjazne dla środowiska ponieważ w jego skład wchodzą wysoce efektywne dodatki, które przyspieszają zapłon paliwa w początkowym stadium procesu spalania. Dodatkowo - zastosowany katalizator ułatwia dopalanie resztek niespalonego paliwa w końcowym etapie procesu. Umożliwia to znaczące obniżenie emisji w momencie zapalania się i gaśnięcia płomienia. Takie zjawiska podczas pracy urządzenia grzewczego powtarzają się nawet kilkaset razy na dobę. Oznacza to, że ogrzewając dom, szkołę, przedszkole, budynki użyteczności publicznej, pomieszczenia gospodarcze czy spalając EKOTERM w piecach przemysłowych oraz technologicznych dbamy o środowisko naturalne.

Zakup oleju opałowego EKOTERM jest wygodny dzięki sieci Autoryzowanych Dystrybutorów (ADE), która obejmuje ok. 80 firm zlokalizowanych na terenie całej Polski. Podmioty te szybko i rzetelnie realizują zamówienia klientów, co potwierdzają świadectwa autoryzacji wydawane przez ORLEN dla każdego ADE.

Informacje i wizytówki wszystkich Autoryzowanych Dystrybutorów można znaleźć na stronie www.ekoterm.pl