13.06.2019

Zwycięzcy loterii ORLENu odebrali nowe auta

10 szczęśliwców odebrało dziś nowe, rodzinne samochody, które są jednymi z głównych nagród w wielkiej loterii PKN ORLEN. To nie koniec emocji. Do 31 grudnia br. na uczestników loterii czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym kolejne samochody i wyjazdy na Grand Prix Formuły 1. Do tej pory w ramach loterii rozdano już blisko 700 tys. nagród.

Największa w historii PKN ORLEN loteria, która ruszyła 23 kwietnia, nabrała przyspieszenia. Dziś w Warszawie na stacji pod marką ORLEN posiadaczom szczęśliwych zdrapek kluczyki do samochodów Peugeot SUV 3008 wręczyli Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN oraz Robert Kubica.

- Gratuluję zwycięzcom i życzę wielu miłych wypraw oraz, oczywiście, bezpiecznej jazdy. Loteria cieszy się ogromnym powodzeniem, co potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek promocji naszych produktów i wzmacniania rozpoznawalności marki ORLEN. To także wsparcie dla naszej bieżącej działalności biznesowej w obszarze detalu - po uruchomieniu w kwietniu loterii sprzedaż zestawów promocyjnych na naszych stacjach wzrosła dwukrotnie – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

W loterii można wziąć udział do końca roku. Jej zasady są proste – każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z czternastu zestawów promocyjnych Stop Cafe, będzie mógł wylosować konkursową zdrapkę. Da mu ona szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród, wśród których jest jeszcze m.in. 78 samochodów marki Peugeot SUV 3008 oraz liczne produkty pod marką VERVA - batony proteinowe, napoje VERVA Magnez + B6 i napoje energetyzujące VERVA. Duża pula nagród gwarantuje wygraną co trzeciej zdrapce. Ponadto każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o wyjazd na zawody Formuły 1, by „na żywo” kibicować kierowcy ORLEN Team.

Dla fanów zawodnika F1, PKN ORLEN przygotował wiele atrakcyjnych gadżetów, m.in. koszulki, torby i czapki oraz kubki, breloki, czy magnesy. Sympatycy motorsportu mogą zaopatrzyć się również w artykuły zachęcające do wspólnego kibicowania – naklejki, chorągiewki, opaski silikonowe, zapachy samochodowe i ramki do tablic rejestracyjnych.

Materiały prasowe: