DLA BIZNESU

Sól odpadowa


Produkt ten wykorzystywany jest między innymi w pługopiaskarkach, do posypywania nawierzchni. Chlorek sodu, w tej formie, jest stosowany także w wielu procesach przemysłowych.

Opakowania

  • worki foliowe a'25 kg, układane na palecie Euro, 8 warstw po 5 opakowań (1000 kg)
  • worki foliowe (opakowania zastępcze) otwarte a’ 50 kg, układane na palecie Euro, 7 warstw po 3 opakowania (1050 kg).

Inne wymagania klienta

  • opakowania klienta,
  • inna masa towaru na palecie,
  • owijanie folią stretch,
  • inne uzgodnione z klientem.

Dystrybucja

Sól odpadowa przewożona jest w samochodach lub kontenerach. Środki transportu soli są czyste, suche, bezwonne i uszczelnione. Wydanie soli odpadowej z magazynu odbywa się po uprzednim sprawdzeniu jakości soli i akceptacji warunków dalszej dystrybucji. 

Parametry

Właściwości Jednostka Wymagania 
SOLINO SA
Typowe
własności
chlorek sodu NaCl % min. 95,0 95,8
    Dz.U.2009/91/740  
dopuszczalna odchyłka od deklarowanej masy netto a'50 kg g -500 -

Masz pytania?

Nazwa Dane kontaktowe
Dyrektor Biura Produkcji i Sprzedaży

ul. Pakoska 7
88-100 Inowrocław
Tel.  +48 24 256 99 61

Tel.  +48 24 256 79 00​

Dział Marketingu i Sprzedaży
ul. Pakoska 7, 88-100 Inowrocław​

Agnieszka Jałoza 
Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży 
+48 24 256 74 57 | kom. +48 665 896 739 
e-mail. Agnieszka.Jaloza@solino.pl

Emilia Pakulska
Specjalista ds. Marketingu 
Tel. +48 24 286 86 23 | kom. +48 723 690 921
e-mail. Emilia.Pakulska2@solino.pl

Michał Tomczyk
Specjalista ds. Handlowych
tel. +48 24 286 94 16 | kom. +48 661 690 760
e-mail. Michal.Tomczyk@solino.pl

Katarzyna Urbańska
Specjalista ds. Handlowych
tel. +48 24 256 99 37 | kom. +48 601 078 827
e-mail. Katarzyna.Urbanska@solino.pl​

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ / OBSŁUGA KLIENTA

Dorota Zwolińska 
Specjalista ds. Handlowych
tel. +48 24 256 99 39 | kom. +48 663 489 407
e-mail. Dorota.Zwolinska@solino.pl

​Elżbieta Kachel
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 24 286 99 36 | kom. +48 691 390 677
e-mail. Elzbieta.Kachel@solino.pl 

SOLANKA W CYSTERNACH tel./faks +48 52 357 33 75
SOLANKA PRZEMYSŁOWA - transport rurociągami tel. +48  24 256 50 16