Kariera

Prowadzący stację paliw

Dobrze trafiłeś!

Najlepszą drogą do objęcia funkcji prowadzącego stację jest ścieżka awansu rozpoczynająca się od pracownika stacji paliw. Doświadczenie zdobyte na stacji i udział w szkoleniach rozwojowych pomogą Ci zostać osobą zarządzającą stacją paliw czyli prowadzącym stację. Jako prowadzący stację prowadzisz własną firmę i w oparciu o umowę cywilno-prawną współpracujesz z właścicielem stacji czyli ORLEN.

Twoje główne zadania to:

  • Prowadzenie stacji paliw ORLEN zgodnie ze standardami korporacyjnymi
  • Dbanie o wzrost sprzedaży i najwyższą jakość obsługi klienta
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska pracy oraz zatrudnianie pracowników

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenia w handlu detalicznym
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Znajomości technik sprzedaży oraz orientacji na potrzeby klienta
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Ukierunkowania na osiąganie wyników (świadomość celów i kosztów)
  • Dyspozycyjności
  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej i osobistego zarządzania stacją paliw
  • Wniesienia zabezpieczenia finansowego

Znajdź pracę

Kariera

Poniżej znajdziesz nasze oferty. Zostań prowadzącym stację paliw należącą do ORLEN.