03.08.2004

Klienci na olimpijski medal

Dziś kolejni klienci ORLENU – laureaci loterii „Polacy na medal” - pan Przemysław z Bydgoszczy oraz pan Stanisław ze Stalowej Woli otrzymali nagrody - tygodniowe (dwuosobowe) wyjazdy do Aten w terminie od 18 do 24 sierpnia. Dołączyli do grona klientów Koncernu, którzy pojadą na igrzyska dzięki uczestnictwu w olimpijskiej promocji ORLENU.

Każdy klient ORLENU, który w czasie trwania promocji (czyli od 1 lipca do 31 sierpnia br.) dokona zakupu o wartości co najmniej 75 zł otrzyma jeden z 11 medali z wizerunkami złotych polskich medalistów olimpijskich. Cztery różne medale zebrane na stacji w czasie trwania promocji (w tym co najmniej jeden supermedal z Robertem Korzeniowskim) uprawniają do otrzymania jednej z 40 000 piłek DUNLOP.

Uczestnicy promocji mogą też wysłać SMS-em umieszczony na medalu kod, który bierze udział w loterii olimpijskiej.
W lipcu można było wygrać 12 siedmiodniowych, dwuosobowych wycieczek na igrzyska olimpijskie do Aten.
W sierpniu natomiast każdy z kodów na medalach może sprawić, że klient ORLENU stanie się posiadaczem jednego z 12 plazmowych telewizorów PHILIPS.

W dniu 21 lipca 2004 r. w warszawskiej siedzibie Koncernu nastąpiło uroczyste wręczenie 7-dwuosobowych wycieczek na igrzyska olimpijskie do Aten. Wśród laureatów loterii "Polacy na medal" znaleźli się: Teresa Twardzik, Jarosław Kołoczek, Piotr Galarda, Teresa Helwig, Włodzimierz Maliszewski, Artur Miklikowski, Monika Gremska. J

ak przyznała większość laureatów, nie mieli jeszcze zaplanowanych wakacji i nagroda, jaką otrzymali spełniła ich marzenia.
Żadna z osób nie była też nigdy wcześniej w Atenach, dlatego nagrody sprawiły im miłą niespodziankę.