16.08.2004

ORLEN TROPHY 2004

Tegoroczna edycja rajdu ORLEN TROPHY 2004 rozpocznie się już za niespełna miesiąc – 11 września. A już jutro w Krakowie odbędzie się pierwsza konferencja prasowa Rajdu.

ORLEN TROPHY 2004 jest imprezą towarzysko-integracyjną, której celem jest wspólna zabawa i doskonalenie Swoich umiejętności, a nie współzawodnictwo za wszelką cenę. Uczestnicy rajdu zostaną podzieleni na dwie grupy: turystyczną i sportową. Na podstawie porozumienia pomiędzy organizatorami ORLEN TROPHY i Rainforest Challenge tegoroczny rajd ORLEN TROPHY będzie równocześnie polską eliminacją słynnego rajdu Rainforest Challenge.

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych rajdem zapraszamy 17 sierpnia do Krakowa (Klub Dziennikarzy "Pod Gruszą", ul. Szczepańska 1 /róg Sławkowskiej - przy Rynku Głównym) na godzinę 11.00. W trakcie konferencji przedstawimy między innymi:

  • projekcję multimedialną (materiały foto z poprzednich i obecnej imprezy, informacja o organizacji, przebiegu i regulaminie)
  • sędziów, którzy udzielą informacji o trasie ORLEN TROPHY, skali trudności, samochodach i uczestnikach.

Po lunchu (planowanym na godz. 12.30) zaprosimy uczestników konferencji w okolice Rabki, gdzie odbędzie się prezentacja umiejętności rajdowych kilku uczestników imprezy. Powrót do Krakowa i zakończenie konferencji przewidujemy na godz. 16.00