06.12.2005

Mikołaj w ORLENIE

Komputer wraz z drukarką i oprogramowaniem, 39 prezentów specjalnych oraz ok. 800 paczek ze słodyczami wręczy dziś „Święty Mikołaj” podopiecznym z 80 Rodzinnych Domów Dziecka, które uczestniczyły w konkursie na Bożonarodzeniową kartkę firmową PKN ORLEN S.A.

Biuro Public Relations wysłało zaproszenie do udziału w konkursie na Bożonarodzeniową kartkę firmową Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, do 225 placówek Rodzinnych Domów Dziecka będących pod opieką Fundacji ORLEN Dar Serca. W regulaminowym terminie wpłynęło do nas 612 prac 80 placówek. Po wyznaczonym terminie (to jest 23 listopada) otrzymaliśmy jeszcze prace z 12 RDD, które niestety ze względów regulaminowych nie wzięły udziału w konkursie.

Z radością główną nagrodę przyznalibyśmy wszystkim uczestnikom konkursu. Niestety zgodnie z regulaminem, musieliśmy dokonać wyboru tej jednej najpiękniejszej kartki, która stanie się naszym firmowym symbolem nadchodzących tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia 2005. Decyzją Kapituły zwycięzcą konkursu została Anna Kowalczyk – lat 14 z Rodzinnego Domu Dziecka w Gostyninie. Jednak z uwagi na dużą ilość pięknych prac, które wpłynęły na konkurs kapituła konkursowa poza przewidzianą w regulaminie konkursu, nagrodą główna postanowiła przyznać wyróżnienia dla osób, których prace zakwalifikowały się do II etapu konkursu. Łącznie przyznano 39 nagród specjalnych. Jako niespodziankę przygotowaliśmy wiele nagród, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają od nas paczki z upominkami świątecznymi.

Pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim dzieciom, które narysowały bądź namalowały świąteczne kartki. Wszystkie nadesłane prace są wyjątkowe. Doceniamy zaangażowanie dzieci i ich opiekunów w pracę, ale przede wszystkim dziękujemy za serce, które włożyli w wykonanie każdej z nich. Cieszy nas fakt, że zaproszenie do konkursu spotkało się z tak dużym zainteresowaniem i dostarczyło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń.

Gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim wyróżnionym.