28.11.2005

Konkurs "Runda z Hołkiem"

Super atrakcją dla kibiców OS Karowa w sobotę, 3 grudnia, będzie zorganizowany przez ORLEN konkurs z Krzysztofem Hołowczycem. Konkurs trwać będzie od godz. 15.00 do 18.00. Udział w nim mogą wziąć wszystkie osoby pełnoletnie, które posiadają paragon z zakupu paliwa lub innych produktów na stacji PKN ORLEN.

Nagrodą dla wyłonionego w losowaniu zwycięzcy będzie ekscytująca runda z Krzysztofem Hołowczycem po trasie OS „Karowa” tuż po zakończeniu przejazdów regulaminowych!

REGULAMIN KONKURSU

  1. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby pełnoletnie, które posiadają paragon z zakupu paliwa lub innych produktów na stacji PKN ORLEN.
  2. Na odwrocie paragonu należy wyraźnie (drukowanymi literami) wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego uczestnika – tylko paragony posiadające pełne dane będą brane pod uwagę.
  3. Uczestnicy konkursu wrzucają paragony do urny stojącej na stoisku PKN ORLEN rozstawionym przy OS Karowa w godz. 15.00.-18.00.
  4. O godz. 18.05. następuje losowanie zwycięzcy. Jeśli dane są pełne, organizator konkursu dzwoni do zwycięzcy a. organizator podejmie trzy próby połączenia z wylosowaną osobą, b. jeśli zwycięzca nie odbierze telefonu, losowana jest kolejna osoba, c. organizator poinformuje zwycięzcę, w jakie miejsce ma dotrzeć, aby obsługa rajdu bezpiecznie doprowadziła go na start.
  5. Zwycięzca musi być obecny na starcie podczas min. czterech ostatnich przejazdów zawodników, aby przygotować się do rundy z Krzysztofem Hołowczycem
  6. Nagrodą w konkursie jest jednorazowy przejazd z Krzysztofem Hołowczycem trasy OS Karowa.
  7. Jeśli z winy niezależnej od organizatora przejazd zwycięzcy konkursu z Krzysztofem Hołowczycem będzie uniemożliwiony w dniu rajdu przez względy bezpieczeństwa, organizator zastrzega sobie możliwość przeniesienia terminu odbioru nagrody.
  8. Każdy uczestnik bierze udział w konkursie na własną odpowiedzialność.

UWAGA! Godziny zamieszczone w regulaminie mogą ulec niewielkim zmianom.

Dodatkowa niespodzianka czekać będzie na kibiców Karowej na stoisku ORLENU przy ul. Browarnej. Zapraszamy na ekspozycję samochodów i motocykli Orlen Teamu, a wśród nich: Nissana Patrol GR, Subaru Imprezy WRX, motocykla HTM 660 Rally i symulatora jazdy rajdowej Peugeot 206 WRC. W namiocie ORLENU pojawią się też Krzysztof Hołowczyc i Jacek Czachor, którzy będą rozdawali autografy. Drogę na stoisko wskazywać będzie podświetlone płomieniami logo paliwa VERVA.