25.03.2005

ORLEN rozdał Mercedesy!

Osiem srebrnych Mercedów klasy A, główne nagrody w promocji ORLENU „Zdrap i Wygraj”, znalazło wczoraj swoich nowych właścicieli.

Ośmiu laureatów promocji ORLENU „Zdrap i Wygraj” odebrało 22 marca 2005 r. nagrody główne - Mercedesy klasy A. Kluczyki do nowych, srebrnych aut wręczył Wojciech Heydel – Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży Detalicznej ORLENU.

Wystarczyło przeznaczyć 200 punktów Vitay, aby kupić na stacji kupon – zdrapkę i sprawdzić czy jest się szczęśliwym zwycięzcą w kolejnej promocji ORLENU.

Tak właśnie zrobiła Pani Emilia Orzechowska ze Stalowej Woli - Ten dzień, 14 stycznia, gdy wyciągnęłam szczęśliwy kupon zapamiętam do końca życia – powiedziała podczas oficjalnego wręczania kluczyków do samochodów – Wybierałam dwa razy bez skutku i nawet wyszłam ze sklepu, ale mąż mi przypomniał bym kupiła jeszcze płyn do spryskiwaczy. Coś mnie tknęło, by spróbować ponownie, a tam pod „zdrapką” był napis „Wygrałeś Mercedesa klasy A”. Nogi się pode mną ugięły, bo to pierwsza i od razu tak wspaniała wygrana w życiu – dodaje Pani Emilia.