13.10.2005

Oświadczenie

W odpowiedzi na liczne pytania dziennikarzy oraz kierowców spływające do Biura Prasowego, w kwestii pojawiających się przy trasach autostopowiczów w kombinezonach rajdowych informujemy, że jest to akcja specjalna związana z kampanią nowych paliw ORLENU–VERVA.

Akcja rozpoczęła się 10 października, a ostatni raz będzie można spotkać naszych „rajdowców” w piątek, 14 października w godzinach wzmożonego ruchu samochodowego w największych miastach Polski, przy trasach wylotowych i w miejscach o największym natężeniu ruchu w danym regionie. Autostopowicze ubrani w kombinezony rajdowe i czapkę VERVA posiadają kanister oraz tabliczkę z napisem ORLEN/VERVA.

„Rajdowca”, któremu zabrakło paliwa można podwieźć na najbliższą stację ORLEN oznakowaną VERVA aby mógł zatankować swój pusty kanister. Mamy nadzieję na pozytywny odbiór akcji przez kierowców.

Miasta i regiony objęte akcją to Warszawa, Płock, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto (Gdańsk i Gdynia), Śląsk (Będzin, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Mikołów), Łódź i Szczecin.