28.04.2006

Prestiżowa nagroda dla FLOTY

Karty flotowe PKN ORLEN otrzymały tytuł Produktu Flotowego Roku’ 2006 w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Awards organizowanym przez Magazyn Flota oraz Fleet Management Institut Central-Eastern Europe.

Nagrodę dla kart flotowych odebrał William Kozik – Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej – Polska, podczas uroczystej gali 27 kwietnia br. w warszawskim hotelu Marriott. W gali wzięło udział blisko 300 osób mających decydujący wpływ na kształt i rozwój branży flotowej i rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Plebiscyt Fleet Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej w Polsce. Jego celem jest wyłonienie i promowanie liderów polskiego rynku flotowego w kategoriach: fleet manager, produkt/usługa flotowa, flota firmowa, samochód flotowy roku. Wyboru laureatów dokonują internauci oraz czytelnicy magazynu FLOTA.

Organizatorami plebiscytu, Wielkiego Testu Flotowego i Gali Fleet Awards są magazyn „Flota” oraz Fleet Management Institut Central-Eastern Europe.

FMI CEE to organizacja opiniotwórczej dla rodzimej branży flotowej, której celem jest przede wszystkim edukacja i integracja zarówno odbiorców, jak i dostawców usług i produktów flotowych w Polsce. Dzięki cyklicznym szkoleniom, seminariom i konferencjom partnerzy Instytutu zyskują aktualną wiedzę na temat rynku flotowego w kraju i za granicą, a także możliwość praktycznego prezentowania swoich produktów menedżerom decydujących o flotach w polskich firmach.